Reina kalitesi ve şıklığı ile misafirlerine ayrıcalıklı hizmet vermeyi amaçlayan  ‘Balık Ortaköy’ bu yaza bomba gibi bir giriş yaptı.

_MG_3057-01

Tüm yaz boyunca müdavimi  olacağınız mekanlara  bir yenisi daha eklendi . Boğazın en güzel noktasında yer alan Reina bünyesinde açılan ‘Balık Ortaköy’ , lezzetli  yemekleri  ve eşsiz atmosferi  ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya hazır. Taptaze balıkları ve birbirinden lezzetli mezeleri ile konuklarını ‘Balık Ortaköy’ün müdavimi yapmayı  hedefleyen restoran, bu yazın vazgeçilmez mekanları arasında olacak.

_MG_3065-01

Balık Ortaköy’ün mimarisi, Coastal Vintage tarzı olarak adlandırabileceğimiz tasarımda tamamen deniz kenarındaki huzurlu yaşamdan esinlenerek, şık bir sahil kasabası teması yaratıldı.

_MG_3061-01

Her zevke ayrı hitap edecek farklı ve rahat oturma grupları kullanıldı, genel olarak kullanılan beyaz ve açık mavi tonları aralara atılan mercan renkleri ile desteklendi. Mekana özel kendi tasarımları olan özel üfleme mavi camların, halatların arasında bütünleştiği aydınlatmalar kullanıldı. Halatlar ve endüstriyel aydınlatmalar ile tamamen huzurlu ve keyifli bir sahil mekanı yaratıldı.

Balık restoranı kültürüne bambaşka  bir özgünlük  ve şıklık getirildi.

Boğazın eşsiz manzarasıyla akşam yemeklerinin yeni  vazgeçilmezi  olmaya  hazır olarak misafirlerini ‘Balık Ortaköy’e bekliyor.

 

Balık Ortaköy

İletişim:0212 258 66 65

www.balikortakoy.com       info@balikortakoy.com

Total
0
Shares

Bir cevap yazın