Çekici İtalyan stilini yenilikçi bir yorumla tüm dünyaya yayan Italia Independent, 2015-16 Sonbahar/Kış Reklam Kampanyası için seçtiği ‘Uzay Teması’ ile markanın fütüristik tasarım anlayışını gözler önüne seriyor. Türkiye’nin hakkında en çok konuşulan gözlük markası Italia Independent, yeni sezonda da zamanın ötesindeki yaratıcılığı ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor…

Italia Independent_02

Italia independent, 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile bir kez daha markanın kreatif ajansı ‘Independent Ideas’ ve dünyaca ünlü sanatçı Pierpaolo Ferrari işbirliğine ev sahipliği yapıyor. Italia Independent yeni sezon reklam kampanyası, marka ruhunun özünü oluşturan cesur yaklaşım, fark yaratan materyaller, özel uygulamalar ve titiz araştırmalar sonucu ulaşılan yenilikçi teknolojilerin işaret ettiği bir geleceğin dışa vurumu olarak karşımıza çıkıyor. Italia Independent’ın yeni sezon kampanyası için seçilen tema, markanın kuruluşundan itibaren bağlı kaldığı fütüristik dizayn anlayışını mükemmel şekilde yansıtan ‘Uzay’ teması.

Italia Independent_04

Italia Independent 2015-16 Sonbahar/Kış kampanyasının sanatsal ayağını yürüten Independent Ideas, markanın trendlere yön veren bağımsız ve asi ruhunu tam anlamıyla gözler önüne seriyor. 2007’de Lapo Elkann tarafından kurulan ve entegre iletişim projeleri geliştiren ajansın, Italia Independent yeni sezon kampanyası için seçtiği ‘Uzay’ konsepti, markanın yeni içerik yaratmada öncü duruşuna da vurgu yapıyor.

Italia Independent_10

Italia Independent’ın imzası haline gelen şaşırtıcı materyaller ve daha önce denenmemiş ödüllü uygulamaların yenilikçiliğini ön plana çıkaran kampanyada, ünlü sanatçı Pierpaolo Ferrari’nin eserlerinde sıkça rastlanan ironik ve tasasız bir karakter ortaya konuyor. Dünyanın önde gelen markalarının reklam kampanyalarını çeken fotoğraf sanatçısı Pierpaolo Ferrari, fütüristik konsept içerisinde yorumladığı Italia Independent modelleri ile yeni görsel evrenler keşfetmemize olanak sağlıyor.

Italia Independent, marka özünü oluşturan İtalyan ruhuna yenilikçi dokunuşlar ile yaratılan sayısız renk kombinasyonunun domine ettiği sürreel bir dünyaya bizleri sürüklemeye devam ediyor. Markanın DNA’sında bulunan sürprizlerle dolu ve dinamik tasarım anlayışı, deneyimsel materyal kullanımı ile biraraya gelerek gerçek ötesi bir evrene ait zamansız bir şıklık ortaya koyuyor. Italia Independent, kuruluşundan bu yana iletişim hikayesinde göze çarpan benzersiz duruşu ile ayrışma taahhütine bağlılığını yeni reklam kampanyasında da gözler önüne seriyor…

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın