Italia Independent & Jeremy Scott_orange_01

Italia Independent, ABD’li moda tasarımcısı Jeremy Scott ile bir araya gelerek yine benzersiz bir koleksiyona imza atıyor. İlklerin markası Italia Independent ve eşsiz enerjisi ile fark yaratan Jeremy Scott’ın birlikteliğinden ortaya çıkan koleksiyon, 2016 Sonbahar/Kış sezonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor. New York Moda Haftası’nda Jeremy Scott defilesinde tanıtılan modeller, çerçevenin içine konan renkli sıvı ile gözlük tasarımındaki yaratıcılığın sınırlarını yerle bir ediyor!

 

Italia Independent & Jeremy Scott_pink_03

Gözlük sektörüne kazandırdığı farklı bakış açısı ile ayrışan Italia Independent, ses getiren marka işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. ABD’li moda tasarımcısı Jeremy Scott ile güçlerini birleştiren Italia Independent, yine çok ses getirecek orijinal ve provokatif bir koleksiyon ile karşımızda… Cesur detayların göze çarptığı koleksiyonda, daha önce denenmemiş bir tasarım anlayışı, yüksek kalite ve teknoloji ile çarpıcı bir buluşma gerçekleştiriyor.

Italia Independent & Jeremy Scott_blue_01

Jeremy Scott’ın tasarımlarında yansıttığı alışılmışın dışındaki vurucu tarzı, Italia Independent dizayn ekibi için eşsiz bir ilham kaynağı oluşturuyor. Italia Independent’ın yaratıcı uzmanlığı ve Jeremy Scott’ın karakteristik enerjisinin eşsiz sinerjisi ile ortaya konan unisex modeller, altı farklı renkte sunuluyor. Koleksiyonu eşsiz kılan özelliklerinden çerçeve içindeki renkli sıvı ise aynalı lensler ile çarpıcı bir uyum ortaya koyuyor. Transparan görünümlü çerçevelerin klasik tasarımına eşlik eden gövde ve saplardaki renkler cesur bir stile atıfta bulunuyor. Çerçeve içerisine entegre edilen renkli sıvı hareket ettikçe, modellerin benzersizliğine de vurgu yapıyor.

Italia Independent işbirliğinden duyduğu mutluluğu dile getiren Jeremy Scott; “Italia Independent uzmanlığı ile beraber ortaya koyduğumuz tasarımları defilemde sunmak benim için çok heyecan vericiydi. İş ortaklarımı her zaman farklı düşünmeye zorlarım,  bu koleksiyondaki çerçevelere entegre edilen sıvı fikri de bu yaklaşımın bir yansıması! Lapo ve ekibi bu meydan okumaya ön ayak olarak, bu sıra dışı fikrimi 6 farklı renkte kusursuz bir şekilde hayata geçirdi.” dedi.

Lapo Elkann  Jeremy Scott_Photo by Marcus Mam

Fotoğraf: Marcus Mam

Yılın bu en dikkat çekici işbirliği ile konuşan Italia Independent Başkanı Lapo Elkann ise “Jeremy ile çalışmak bizim için harika bir enerji kaynağı. New York Moda Haftası’nda tanıtılan koleksiyonda, sıradışı, renkli ve tamamen sürpriz bir fikri hayata geçirdik. Bu Italia Independent tarihinde bir arkadaş tarafından yazılmış ve markamızın ileriye dönük global perspektifine katkıda bulunan heyecan verici bir kesit…” şeklinde konuştu.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın