Italia Independent & Alcantara®_Beauty Shot

Italia Independent, kendi ismiyle aynı kumaşı üreten İtalyan kumaş üreticisi Alcantara® ile biraraya gelerek yine benzersiz bir koleksiyona imza atıyor. İlklerin markası Italia Independent ve kendisi gibi yeniliklere imza atan Alcantara®

Italia Independent & Alcantara_02

Tasarımındaki yaratıcılığın sınırlarını yerle bir ediyor!

Italia Independent ve Alcantara®, uzmanlık ve mükemmellik anlayışlarını birleştirdikleri bir kapsül koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Başta otomotiv sektöründe kullanılan yenilikçi ve çevreye duyarlı Alcantara® değerlerini fark yaratan bir görünümde sunuyor ve İtalyan uzmanlığının arkasında yatan gücün mükemmel bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Otomotiv sektörünün ikonik markası Alcantara® ve Italia Independent teknolojik araştırma ve yeniliğin ilginç bir şekilde toplandığı kapsül koleksiyon ile güçlerini birleştiriyor.

Italia Independent & Alcantara_03

İki markanın yaratıcılık ve özgün tasarım anlayışı ile ortaya konan ürünler, sıcak tonlara ve şık desenlere sahip üç modelde buluşuyor. Daha önce kullanılmamış yeni materyal kullanımı doğrultusundaki çaba her iki markanın da belirleyici özelliği olmaya devam ediyor.

Italia Independent & Alcantara_close up_03

Kapsül koleksiyonda Italia Independent ‘ın en ikonik modeli, yumuşak dokunuşlu, estetik ve fonksiyonelliği ile ön plana çıkan 3 farklı Alcantara® kumaşı ile sunuluyor. Balıksırtı görünümlü geometrik desenin yanı sıra, doğadan esinlenilen desenler de yer alıyor. Ağaç yapraklarının damarlarından ve doğal taş dokusundan da esinlenilmiş kaplamalar, kontrast lens renkleri ile mükemmel bir uyum oluşturuyor.

Italia Independent & Alcantara_01

Koleksiyonun tanıtımı, Milano Pitti Uomo kapsamında 18 Haziran Cumartesi günü Corso Venezia’da Italia Independent mağazasında yapılacak.

 

Bir cevap yazın