Pomellato ve Hollywood yıldızları, moda ikonları, aktivistlerden oluşan isimler; 3. geleneksel ‘Pomellato For Women’ videosunda , kapsayıcılık, çevrecilik, eşitlik ve şimdi hareket etme ihtiyacımızı teşvik amaçlı bir araya geldi.

Oyuncu ve aktivist Jane Fonda ve Cate Blanchett; bu video serisinde 3. kez rol alıyor.


Videoda ayrıca 2020’nin Akademi Ödülü kazananı Laura Dern; komedyen Tiffany Haddish, Fransız oyuncu Isabelle Huppert, LGBTQ+ aktivisti Max Emerson, Maison des Femmes kurucusu ve cinsel şiddet aktivisti Dr. Ghada Hatem, İrlandalı yazar, broadcaster ve aktivist Sinéad Burke, Kanadalı yönetmen David Cronenberg, Çinli oyuncuHuang Xiang Yi, İtalyan oyuncu Alba Rohrwacher, Kanadalı trans model Krow Kian ve Pomellato Group CEO’su Sabina Belli yer alıyor.

Eşitlik ve kapsayıcılık umutları üzerine konuşan grup, bize “Kim odada değil?” sorusunu soruyor. Lüks marka görünürlüğünün gücünü anlayan Pomellato, değişimi ateşlemek ve teşvik etmek için Pomellato For Women platformlarını kullanıyor ve Maison’un bir umut mesajı projesi olarak güçlendirme, çevrecilik ve kapsayıcılık değerlerinin altını çiziyor.

Total
0
Shares