Jennifer Lopez, geçtiğimiz 24 Temmuzda 50. yaşını dillere destan bir partiyle kutladı!

Gloria ve Emilio Estefan’ın Miami’deki Star Island’daki evinde son derece gösterişli bir parti düzenleyen Lopez’in doğum gününe çok sayıda ünlü katıldı. Lopez, kendi doğum gününe çok yönlü ve parıltılı bir Versace elbiseyle katıldı, elbisesini de Jimmy Choo ayakkabısıyla kombinledi. Bacak detayları ve çapraz bağlanmış kayış dekoltesiyle elbise şimdiden moda eleştirmenlerinin dikkatini çekti.

Partide davetliler arasında DJ Khaled , Ryan Seacrest, Fat Joe, Ashanti gibi müzik endüstrisinin önemli insanları da vardı. 

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen ,10 katlı doğum günü pastasını beraber kestikleri Jennifer Lopez’in nişanlısı Alex Rodriguez şu sözlerle herkesi duygulandırdı: “Birlikte olduğumuzdan beri, bana her gün doğum günüm gibi hissettiriyorsun. Sen hayattaki en iyi partner, en iyi kız, en iyi anne, en iyi sanatçısın. Seni seviyoruz, hayranların seni seviyor, çocukların seni seviyor ve seni seviyorum…”

Basında çıkan haberlere göre, doğum günü hediyesi olarak, Rodriguez’in Lopez’e kırmızı üstü açılabilir bir Porsche hediye etti. Parti muhteşem havai fişek gösterisiyle sona erdi!

Total
0
Shares