Jw Marriott Ankara, hazırlık aşamasındaki gelin ve damatlar için oluşturduğu yeni hizmetiyle düğün heyecanınıza ortak oluyor.  Otel içerisinde yeni açılan “wedding boutique” ile alacağınız tüm hizmeti rahatça görüşebilir, aynı zamanda görebilir ve ihtiyacınız olan tüm hizmeti en kaliteli ve en şık haliyle bulabilirsiniz.

 

1

Düğün hazırlıklarında belki de en değerli şeylerden biri de zaman. Onca hazırlık içinde oradan oraya koşturma derdine son veren JW Marriott Ankara’nın yeni internet sitesi gelin & damat adayları için vazgeçilmez bir adres. Düğün öncesi& sonrası hizmetler, menüler, salon ve masa süslemeleri ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinebileceğiniz “wedding” internet sitesiyle evlenecek çiftlere yardımcı olan JW Marriott Ankara, bu özel günün unutulmaz olması için her ayrıntının düşünülerek hazırlandığı eşsiz bir program sunuyor.

2

Çiftlerin evlilik hazırlıkları sırasında yaşadıkları stresin etkilerini azaltmak, bu yoğun süreçten biraz olsun uzaklaşmalarını sağlamak adına eşsiz spa deneyimleri sunan Karma Spa Wellness & Fitness’ta Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odaları, rahatlatıcı masaj uygulamalarının yanı sıra “Geleneksel Gelin Hamamı” ve “Bekarlığa Veda Partileri” verilen hizmetler arasında yerini alıyor. Düğünden sonra da yorgunluğunuzu burada atabilirsiniz.

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın