Kamp Akademi 6-17 yaş çocuk ve gençlere hitap eden bir kamp organizasyon markasıdır.

e-mail

Doğa, Sörf, Yelken, Kiteboard, Spor(Basket&Volyebol), Snowboard/Kayak, Yurtdışı Kampları olarak birçok kamp seçeneği sunmaktayız.

2015 Yaz kamplarımızda 21-26 Haziran Doğa Kampı, 29 Haziran – 04 Temmuz Sörf/Yelken/Spor Kampı ve yine 06 Temmuz- 11 Temmuz Sörf/Yelken/Spor Kampı bulunmaktadır.

Kamp Akademi olarak kamplarda koç/ kampçı oranımız ufak yaş gruplarında 4’e 1 dir. Kamplarda şirket sahipleri de kesinlikle kamplarda bulunurlar ve kendilerini kamp ekibiyle beraber kamp konusunda pedagoji, ilkyardım, kampçılık konusunda geliştirirler ve güncel tutarlar. Bizim için ilk olarak güvenlik sonrasında eğlence ve eğitim vardır. Tüm koçlarımız eskiden kampçı olmuş, zaman içinde gönüllü koçluk, asistan koçluk ve koç olarak aramıza katılmış tanıdığımız kişilerdir.

Teknik eğitimler dışında(sörf dersi/yelken dersi/İp ve yüksek parkurlar) kendi takım ve bireysel oyunlarımızla hem çocukların gelişmesini hem grup içinde sosyalleşmelerini ve eğlenmelerini sağlamaktayız.

Kamplarımızda konaklama, ulaşım, teknik eğitimler, koçluk hizmeti, seyahat sigortası, kdv ücretin içine dahildir.

Fotoğraflar ve daha detaylı bilgi için www.kampakademi.com , www.facebook.com/kampakademi, instagram.com/kampakademi, adreslerinden bize ulaşabilir veya takip edebilirsiniz.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın