Süper AY veya Kanlı Ay olarak bilinen 28 Eylül AY Tutulması, ismini Ay’ın dünyaya normalden yüzde 30 daha yakın ve yüzde 14 daha büyük durduğu bir dönemde gerçekleşmesinden almaktadır. En Son 1982 de yaşadığımız Kanlı Ay Tutulması serisi bir daha 2033 de gerçekleşecek.Tutulma, Ay’ın bu özel pozisyonu nedeniyle etkisini daha güçlü vurgulayacak enerjileri açığa çıkardı.

28 Eylül Ay tutulması Batı Astrolojisine göre Koç-Terazi aksında gerçekliyor. Yani, Ay Koç burcunda ve Güneş Terazi burcundan geçerken oluşacak bu tutulma, bilhassa Koç burçlarıiçin önemli değişimlerin habercisi niteliğinde.

koc

Koç burcu veya Yükselen Koç olanlar:

Önünüzdeki 6 aylık süreçte kendi iç hesaplaşmalarınız artacak. Bu etkiyi en yoğun Ekim ayında hissedeceksiniz. Duygusal olarak yapmak istediklerinizi toparlamak ve artık harekete geçmek için daha güçlü bir enerjiye sahip olacaksınız. Fakat planlı olmak ve biraz daha stratejik hareket etmeye gayret etmek sizin için önemli. Hayatınızdan çıkarmanız gerekenleri bırakmanız gereken bir dönem sizi bekliyor. Vazgeçmeyi ve ısrar etmemeyi deneyimleyeceksiniz. Maddi konularda dikkatli olun. Giderlerinizi ve gelirlerinizi iyi planlayın. İlişkilerde gerçeklerle yüzleşme zamanı başladı sizin için. Gözünüzde büyüttüğünüz bir ilişki veya aşk artık daha net biçimde önünüze geliyor. Görmeniz gerekenleri fark etme zamanına geçmiş oluyorsunuz.

 

Bu yazı Şebnem Ekşib tarafından yazılmıştır.

Total
7
Shares

Bir cevap yazın