koc

7 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunayla birlikte finansal konular önem kazanıyor, yeni kazançlar gündemde. İş ve kariyere ilişkin konularda hızlı, olumlu ve finansal anlamda ödül veya destekleyici etkileri olacaktır. Bu yeni bir müşteri ile tanışma olabilir, terfi olabilir veya daha iyi maaşlı bir işe geçişle ilgili olabilir. Yıldızlar, finansla ilgili konuların korku ve endişe yaratabileceğine işaret etmekte. Ama boş vesvese ve kuruntudan öte bir durumda yok.

22 Kasım’da Yay burcunda yeni ay meydana gelecek, yeni ayla beraber; uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon vb. konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çokuluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Venüs de Yay burcuna geçiş yapacak ve 9 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek.

9 Aralık’a kadar olan süreçte uzun seyahatler, araştırma gereken konular, yurtdışı ve yabancılarla ilgili işler, hukuksal konular, eğitim ve tanıtım, reklam konuları ön planda olacak hayatınızda. Önemli, mevki ve statü sahibi kişilerden bu süreçte destekler alabileceksiniz. Hayatı daha fazla sorgulayabilir, felsefi konulara yönelebilirsiniz. Ayrıca seyahatler ve eğitimle ilgili genel anlamda olumlu etkiler altında olacaksınız.

 

Bir cevap yazın