Dünyanın en kaliteli kar dokusuyla dikkat çeken Palandöken’de hizmet veren Renaissance Polat Erzurum Hotel yenilenen yüzü ile yeni sezona hazır.

 

otel 3

Erzurum’da Palandöken Dağları’nın eteğinde, İstanbul’a sadece 2 saat uzaklıkta bulunan Renaissance Polat Erzurum Hotel geçtiğimiz yıl yapılan yenileme çalışmaları ile misafirlerine ayrıcalıklı bir kayak deneyimi vaat ediyor. Otel, yenilenen oda, spor klübü ve gece klübünün yanı sıra Otel’in ön tarafında bulunan telesiyej sistemi, 4 kişilik liftleri ve herkesin ısıtmalı özel dolaba sahip olduğu olduğu 500 metrekarelik modern kayak odası ile kayak severlere daha konforlu hizmet vermeye devam ediyor. Suni Karlama Sitemi sayesinde kesintisiz kayak keyfi sunan Renaissance Polat Erzurum Hotel pistlere yerleştirilen ışıklandırmalar ile gece kayağı hizmeti verirken çocukların da kar keyfinden mahrum kalmaması için karda oyun alanı hazırladı.

otel 2

Dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri olan Palandöken’de 4 adet doğal pistin yanı sıra kolay, orta, zor  kategorilerinde toplam 23 adet pist bulunuyor. Kesintisiz kayak keyfi yapabileceğiniz 50 km’lik kayak pisti ile misafirlerin gözdesi olan Palandöken’de;  Polat 1,2,3 lift çıkışlarından, gondoldan,  Erzurum-havaalanı, otel havaalanı transferlerinden yararlanabilirsiniz.

otel

Misafir memnuniyetinin temel koşulunun yenilikleri takip etmek  olduğu düşüncesi ile hareket eden Renaissance Polat Erzurum Hotel odalarda, restoranlarda ve genel alanlarda yaptığı değişiklikler ile kayak severleri unutulmaz deneyimler eşliğinde ağırlamaya devam ediyor.

 

Rezervasyon ve Bilgi için: 0442 232 00 10

www.renaissancepolaterzurum.com

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın