KENDALL JENNER NEDEN INSTAGRAM HESABINI KAPATTIĞINI AÇIKLADI (1)

Kendall Jenner, hayranlarını Pazar günü milyonlarca kişinin takip ettiği Instagram hesabını silmesiyle şok etmişti. Geçtiğimiz gün The Ellen DeGeneres Show‘a katılan güzel model; olayın bu kadar çok konuşulacağını düşünmediğini söyledi. ” Hesabımı silmemin bu kadar büyük bir haber olması çılgınca” şeklinde konuşan Jenner, sosyal medyada hesaplarında daha da çok değişiklik yapacak gibi duruyor.

Why are you looking for Kendall Jenner on Instagram? Haven’t you heard she’s gone? I believe the only place you can see her is on my show tomorrow.

Ellen (@theellenshow) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

“Aynı zamanda telefonumdan Twitter uygulamasını kaldırdım. Twitter hesabımı silmedim ama uygulamayı kaldırdım, kimin ne konuştuğu hakkında bir fikrim yok. Dürüst olmak gerekirse kimsenin umrunda da olduğunu düşünmüyorum.”

KENDALL JENNER NEDEN INSTAGRAM HESABINI KAPATTIĞINI AÇIKLADI (1)

Peki bu kalıcı bir değişiklik mi? Jenner, hayranları kadar dramatik düşünmüyor. “Sadece detoks yapmak istedim. Biraz molaya ihtiyacım var gibi hissettim. Sabahları kalkıyordum ve ilk önce hesabıma bakıyordum. Akşam yatmadan önce yine en son baktığım şey o oluyordu. Bu bağımlılığa son vermek, bir nevi detoks yapmak istedim.” şeklinde durumu açıklayan Jenner’ı çağımızda uygulaması oldukça zor olan bu sosyal medya diyetini başarıyla yerine getirmesinden ötürü tebrik ediyoruz!

Total
1
Shares

Bir cevap yazın