KENZO x H&M KOLEKSİYONUNA İLK BAKIŞ (1)

Balmain ile yaptığı son işbirliği oldukça konuşulan H&M, bu kez Kenzo ile moda dünyasını sarsmaya hazırlanıyor. Kasım ayında satışa sunulacak KENZO x H&M koleksiyonundan ilk kareler paylaşıldı. Model olarak sanatçı ve genç aktivistlerin kullanıldığı kampanyanın paylaşılan ilk karelerinden anladığımız kadarıyla bizi oldukça renkli ve eğlenceli desenlerin olduğu bir koleksiyon bekliyor.

Kenzo’nun kreatif direktörleri  Carol Lim ve Humberto Leon’un imzaları haline gelen cesur tonlar ve desenlerin kendisini gösterdiği koleksiyonun karelerini Oliver Hadlee Pearch çekti. Alışılagelmiş modeller yerine farklı yüzlerin kullanılması ise; hem H&M hem de Kenzo’nun taze duruşunu ortaya koyuyor.

KENZO x H&M KOLEKSİYONUNA İLK BAKIŞ (2)

Londra doğumlu makyaj artisti ve Londra’lı performans grubu Theo Adams Company’nin bir parçası olan Isamaya French, koleksiyonun ilgi çeken parçalarından pembe kürklü deri ceket ve kaplan desenli takımıyla.

KENZO x H&M KOLEKSİYONUNA İLK BAKIŞ (3)

Paris doğumlu müzisyen ve performans sanatçısı Oko Ebombo, Kenzo x H&M parkası, kaplan desenli taytları ve uyumlu flip-floplarıyla.

KENZO x H&M KOLEKSİYONUNA İLK BAKIŞ (1)

New York orijinli öğrenci, aktivist Amy Sall ile sanatçı, şair ve DJ Juliana Huxtable; çok konuşulacak kaplan desenli botları ve taytlarıyla.

Kenzo x H&M koleksiyonu 3 Kasım 2016 tarihi itibariyle 250’den fazla H&M mağazasında satışa sunulacak.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın