KIM KARDASHIAN VE TAYLOR SWIFT ARASINDAKİ KAVGA KIZIŞIYOR (3)

Kim Kardashian ve Taylor Swift arasındaki sular durulmuyor.

Son olarak son albümü ‘The Life of Pablo‘da yer alan  ‘Famous‘ adlı şarkısında Taylor Swift için “Hâlâ Taylor ve ben birlikte olabilirmişiz gibi hissediyorum. Çünkü o sü***ğü ben meşhur ettim” sözlerini sarfeden ve şarkının video klibinde Swift’in çıplak bir benzerine yer veren West; Swift’in ve fanlarının tepkisine neden olmuştu. Swift’in dava açacağı haberleri gündemdeyken karşı atak Kim Kardashian’dan geldi.

KIM KARDASHIAN VE TAYLOR SWIFT ARASINDAKİ KAVGA KIZIŞIYOR (2)

 

Kim Kardashian‘ın Snapchat hesabından paylaştığı videolarda; stüdyodaki Kanye West’in telefonda Taylor Swift’le konuşurken görülüyor. Stüdyoda şarkıdan Taylor Swift’e bahseden Kanye West; Swift’in onayını alıyor. İşte o konuşmalar:

Kanye: Böyle bir şeye sahip olmak çok iyi.
Taylor: Biliyorum, yani bu bir iltifat gibi.
Kanye: Seni bir kişi ve bir arkadaşım gibi önemsiyorum. Böyle şeylerin seni mutlu etmesini istiyorum. Rap’in insanları mutsuz etmesini istemiyorum.
Taylor: Hangi satırların daha iyi olacağını düşünüyorsan onları yaz. Diğer türlü samimiyetsiz olur. Ve gerçekten bana bunu söylemeni takdir ettim. Çok hoş.
Kanye: Arkadaşın olarak sana karşı bir sorumluluğum var. Bununla ilgili sıkıntın olmadığı için teşekkür ederim.
Taylor: Gerçekten takdir ediyorum. Bana şarkındaki bir sözü söylemeni asla tahmin edemezdim. Ve bana gönderdiğin çiçekleri Instagram’a koydum ve şuana kadarki en fazla beğenime ulaştım.
Kanye: İlişkiler kavga içeren satırlardan daha önemlidir.
Taylor: Evet, yani kimsenin birisinin bu şarkıyı dinleyip ağladığımı düşünmesini istemiyorum.

KIM KARDASHIAN VE TAYLOR SWIFT ARASINDAKİ KAVGA KIZIŞIYOR (1)

Kim Kardashian’ın Snapchat’te bu konuşmaları yayınlaması sonrasında; daha öncesinde bu durumdan habersiz olduğunu iddia eden Taylor Swift’in aslında şarkıyı bildiği ortaya çıktı. Taylor Swift, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kendisini savunmaya çalışsa da medyanın hedefi olmaktan ve hayranlarının  şimdilik güvenini kaybetmekten kurtulamadı. Aynı zamanda bu olay, Swift hakkında sosyal medyada pek çok esprili paylaşım yapılmasına neden oldu.

KIM KARDASHIAN VE TAYLOR SWIFT ARASINDAKİ KAVGA KIZIŞIYOR (2)

Kim Kardashian yakın zamanda pek çok röportajında Taylor Swift için “yalancı” ifadesini kullanmış ve barışmayı düşünmediğini belirtmişti.

Total
2
Shares

Bir cevap yazın