Kış aylarında -soğuk havalarda- çatlamış dudaklar, kuru ciltler ve kırmızı yanaklar arasında, her şeyin üstesinden gelmeye çalışıyoruz, değil mi?

Şampiyonlar gibi savaşmanıza yardımcı olması için küçük bir cilt bakımı ekibinden destek almaya ne dersiniz?

İşte önerilerimiz…

Cilt, soğuk havayı derhal emer ve geriye de donuk bir görünüm kalır.  Gün boyu sağlıklı bir görünümde olmak için ise kullanmanız gereken ürünlerin ilk sırasına aşağıdaki ürünü de ekleyebilirsiniz.

 Pixi Beauty – Glow Mist

 Pixi Beauty – Glow Mist

Nem muhafaza eden maskelerle aranızı güçlü tutmanın tam zamanı. Soğuk havalar için en iyi formüllerden biri ne de olsa. Cildinizin cansız görünmesini önlemek için nem maskelerini düzenli bir şekilde kullanmanızı öneririz.

Garnier – Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier – Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier bir haftalık nemlendirici serum içeren Nem Bombası Kağıt Maskeyi alışveriş listenize eklemeyi ihmal etmeyin.

The Body Shop – Vitamin C | Yüz Peelingi

The Body Shop – Vitamin C | Yüz Peelingi

Kuru cilt lekelenmeye en müsait olan cilttir. Zamanla da cansızlaşma oranı günden güne artar. Bu nedenle cildi tahriş etmeyen ve bakımınızı da eklemeniz gereken peeling ürünleri yeşil ışık yakmanın tam zamanı.

Narin jojoba tanecikleri ile hafifçe peeling yapan bu günlük yüz yıkama jeliyle, cilt temizlenirken ölü hücrelerden de arınır. Camu camu meyvesi ve Yerel Adil Ticaret ürünü yatıştırıcı aloe vera içerir.

Dermalogica Precleanse Balm

Dermalogica Precleanse Balm

PreCleanse Balm, Dermalogica’nın ultra temiz, sağlıklı bir cilde ulaşmak için  geliştirdiği Dermalogica Çift Temizleme tekniğinin ilk adımı olarak karşınızda.

Total
4
Shares

Bir cevap yazın