KISA SÜREDE GÜZEL GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK 5 MAKYAJ ADIMI (1)

Ofiste çalışırken bir telefon geldi ve son dakikada organize edilen bir parti ya da davete sizin de davetli olduğunuzu öğrendiniz. Ancak yüzünüzün yorgun olduğunu düşünüyorsunuz ve hazırlanmak için fazla zamanınız olmadığını farkettiniz. İşte böyle zamanlar için ihtiyacınız olan tek şey pratik ve joker niteliğinde makyaj tüyoları. İşte kısa sürede güzel görünmenizi sağlayacak 5 makyaj adımı:

KISA SÜREDE GÜZEL GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK 5 MAKYAJ ADIMI (2)

Pinterest

Ruj tüm görünümüzü bir anda değiştirebilecek güce sahiptir bunu unutmayın. Ancak kremsi yapıdaki ve daha parlak rujlar çabuk hazırlanmanız gerektiğinde risklidir. Mat rujlar ise sizi kurtaracaktır. Gündüzden geceye rahatça taşınabilir, ayrıca duruşu nedeniyle daha taze görüneceksiniz.

Romee1

Instagram/romeestrijd

Kuru şampuan

Çantanızda ya da ofisteki çekmecenizde her zaman kuru şampuan bulundurmalısınız. İyi bir kuru şampuan saçınız için çifte görev görür. Hem saçınızdaki fazla yağı alır hem de saç spreyi görevi görerek hacim ve şekil verir. Uyguladıktan sonra saçlarınızı savurarak çıkmaya hazırsınız!

attends the 2012 CFDA Fashion Awards at Alice Tully Hall on June 4, 2012 in New York City.

Pinterest

Yağ emici mendil

Yağ emici mendiller, taze bir cilt için gizli silahınızdır. Cildinizdeki fazla yağı alarak hem kusursuz gece görünümüne kavuşacaksınız hem de çektireceğiniz bütün fotoğraflarda parlamayı önleyeceksiniz. Bir taşta iki kuş!

Victoria's Secret Angel, Romee Strijd unveiled Victoria's Secret's latest fragrance, xo, Victoria in New York City (PRNewsFoto/Victoria's Secret)

Pinterest

İmza parfüm

Masanızda ya da çantanızda seyahat boyu bir şişede imzanız haline getirdiğiniz kokunuzu taşımak her zaman iyi bir fikirdir. Sadece çevrenizin değil sizin de sevdiğiniz bir kokuyu sıkmak hem görünümüze double etki yaratacak hem de kendinize güveninizi tazeleyecektir.

KISA SÜREDE GÜZEL GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK 5 MAKYAJ ADIMI (3)

Pinterest

İyi bir toka

Saçınızı Fransız örgüsü ya da at kuyruğu veya seksi bir dağınık topuz yapmaya karar vermiş olmanız tek bir gerçeği değiştirmiyor: Yanınızda her zaman toka bulundurun. Özellikle saçınızla aynı renkte olan lastik tokalar ve can kurtarıcı nitelikteki tel tokalar her zaman iş görür.

Total
5
Shares

Bir cevap yazın