Ünlü kuaförlerin önerileri sayesinde saçlarınızı, cildinize en uygun kızıl tonuna boyatabilirsiniz.

 

kızıl saçlı kadınlar 3

PASLI ALTIN

Jessica’nın saçları, paslı altın bir görünüm veren, içinde birden fazla altın tonu barındıran gerçek bir çilek rengidir. Warren, yaz için mükemmel bir renk olduğunu söylüyor. Soluk bir ten ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır.

 

 

LAS VEGAS - JANUARY 27: ***EXCLUSIVE*** Actress Christina Hendricks appears at the Tabu Ultra Lounge at the MGM Grand Hotel/Casino before a performance of "A Night on the Town with Mad Men" as part of the NATPE Market & Conference January 27, 2009 in Las Vegas, Nevada. Lionsgate Television presented the live musical revue to benefit the NATPE Educational Foundation. (Photo by Ethan Miller/Getty Images for Lionsgate Television)

PARLAK KIRMIZI

“Şeftali alt tonlu soluk bir ten, turuncu ve altın tonları içeren bu bakır rengi için ideal ancak aynı zamanda, pembe alt tonlu soluk bir tenle de güzel görünecektir.” diyor O’Connor.

 

 

kızıl saçlı ünlüler

KIRMIZI VE BAKIR TONLU ORTA KUMRAL 

O’Connor, Debra’nın saç rengini elde etmenin en kolay yolunun kumral kahveye ile kırmızı, bakır ve bal rengi gölgelendirme yapmaktan geçtiğini söylüyor. “Boyutlu gölgelendirmeler ve doğal kumral temelinden dolayı röfleler devamlı bakıma ihtiyaç duymuyor.

 

kırmızı kızıl saçlı kadınlar

 

KIRMIZI MENEKŞE

Elde edilmesi en zor tonlardan biri olan bu cesur renk, kişiye doğal bir bronzluk ve karakteristik bir görünüm sağlayabilir. O’Connor, “Kuaförünüzden saçınıza kontrast sağlayacak ve bir doku verecek olan kırmızı röfleler isteyerek bu görünümden maksimum verim alabilirsiniz.” diye açıklıyor.

 

kızıl saçlı kadınlar

 

ORTA BAKIR

O’Connor’a göre az bakım gerektiren bakır alt tonlu sıcak kahve içeren bu renk, çilli, soluk, orta ve koyu tenlere sahip kişilerde muhteşem görünecektir.

 

kızıl kadınlar

GEÇİŞLİ KUMRAL

L’Oficcial, bu çok boyutlu kumral rengi elde edebilmek için kuaförünüzden altın kahve temel üzerine yüz çevresine uygulanmış röfleler istemenizi öneriyor. “Eğer bu geçişli kumral rengini elde etmek istiyorsanız için işin püf noktası kusursuz bir cilde sahip olmaktadır.” diye de ekliyor.

 

Total
1
Shares

Bir cevap yazın