Biliyorsunuz ki 21 Mart itibariyle Güneş Koç burcunda! Hazır Güneş, zodyağın lider burcu Koç burcuna geçmişken, bu burcun en öne çıkan stil ve hayatlarına dair detayları sizin için listeledik. İşte Koç burcu kadınının güzellik ve aşk sırları:

Stilleri: Tam bir moda gurusu olarak bilinen Koç burçları, stilleriyle her zaman öne çıkarlar. Moda dünyasının en ünlü ikonlarının Koç burcu olması bir rastlantı olamaz değil mi? Carrie Bradshaw karakteriyle özdeşleşen Sarah Jessica Parker, Lady Gaga, Rosie Huntington Whiteley ve Alessandra Ambrosio gibi… Ateşli, feminen, seksi ve risk alan görünümler onların işi.

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (7)

Stil ikonu: Lady Gaga

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (8)

Fotoğraf: Pinterest

İmza kokunuz: Guerlain Samsara

Stiliniz ve duruşunuz konusunda bu kadar cesurken, hafif kokuları tercih etmenizi bekleyemezdik değil mi? Dinamik, enerjik ve mistik karışımlar tam size göre. Aynı zamanda ateşi de çağrıştırması gerekiyor tabii.

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (6)

Spor: Bir Koç burcu olarak tam bir hiperaktif olduğunuzu söylememiz mümkün. Enerjinizi boşaltmanız için sizi yoracak sporlara ihtiyacınız var, ancak aynı zamanda sosyalleşmeniz de gerekiyor. Bu yüzden spor salonunda geçireceğiniz yoğun saatler size yardımcı olabilir. Aynı zamanda jimnastik gibi vücudunuzu zorlayıcı disiplindeki sporlara da yeteneklisiniz.

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (5)
Dekorasyon: Gösterişten hoşlanan ancak zarafeti de elden bırakmayan Koç burçları, bunu evlerine de yansıtıyor. Kullanışlı, az yer kaplayan, dinamik mekanlar onlara göre. Bej tonlarından ve şık aksesuarlardan hoşlanıyorlar.

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (1)

Fotoğraf: Pinterest

Seyahat: Yeme içme konusundaki ilginizi de düşününce hem yeni tatlar tadabileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz yerler tam size göre! Arjantin veya Brezilya gibi ülkeleri tercih etmelisiniz.

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (2)

Fotoğraf: Pinterest

Makyaj: Makyajınız konusunda kusursuz kelimesinin hakkını vermeye çalışıyorsunuz. Genelde doğal halinizle olsanız da makyaj yapıyorsanız bunun olması gerektiği gibi olmasına dikkat ediyorsunuz. Öne çıkarılan gözler, yumuşak dudaklar, ışıldayan bir cilt sizin makyaj kodlarınız. Tıpkı Rosie Huntington Whiteley’nin makyajında olduğu gibi!

Rosie’nin makyajını uygulamak için: 10 DAKİKADA ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY MAKYAJI YAPIN

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (3)

Fotoğraf: Pinterest

Renkler: Bir alevi düşünün. Kök noktalarındaki elektrik mavisinden kırmızının tüm tonlarına doğru ilerleyen skala tam size göre!

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (4)

Aşk: Arkadaş çevrenizde tam bir çapkın olarak bilinseniz de, aslında aklınızda olan tek şey doğru kişiyi bulmak. Eğer güvendiğiniz -zor testleriniz var bu konuda- kişiyi bulabilirseniz dünyanın en romantik aşığı olabilirsiniz.

Supermodel Alesandra Ambrosio, daughter Anja and husband Jamie lunched at Nello's on Madison with her sister Aline. They also shopped at Hermes and strolled to Central Park. Photos by Lawrence Schwartzwald

Fotoğraf: Pinterest
Yeme-İçme: Hassas noktanız mideniz. Bu yüzden mideniz için zararlı olabilecek besinleri yemekten vazgeçmeniz gerekse de çoğunlukla damak tadınız galip geliyor. Pratik ve leziz yemeklerden hoşlanıyorsunuz. Vegan yaşam pek size göre değil.

KOÇ BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (1)

Fotoğraf: Tumblr

Total
6
Shares

Bir cevap yazın