Astrolog Şebnem Ekşib, Koç burcunun 2017 yılındaki sürecini detaylı bir şekilde kaleme aldı.

İşte heyecanlı gelişmeler ve önemli anlar;

koç

 

GENEL ETKİLER

Koç Burçları, 2017 yılı hedefleriniz ve hayattan beklentilerinize dönük hareket edeceğiniz, bakış açınızı yeniden belirleyeceğiniz bir sene olacak.

Özellikle Şubat, Mart, Ağustos ve Eylül ayları sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, hedefleriniz ve yapmak istediklerinizi yeniden yapılandırma döngüsü içinde olacaktır diyebilirim.

Maddi kazançlarınız, genel olarak dünyevi beklentilerinizi farklı bir alana, belki yeni bir sektöre veya iş konusuna göre değiştirmeniz, kendinizi yeniden yapılandırmanız söz konusu. Aşk ve ilişkiler özellikle bekar Koç’lar, yükselen Koç burçları adına önemli olacak. Şubat ayı civarında veya yılın ilk 3 aylık döneminde ilişkiler adına önemli gelişmeler yaşanabilir. Devam eden ilişkinizi farklı bir alana taşıma isteğiniz artabilir.

Mart ve Nisan aylarında beklentilerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek, duygusal hayatınıza yöne vermek arzusuyla cesur adımlar atabilir, hayatınızdaki bir çok alanda ipleri kendi elinize almak isteyebilirsiniz.

Yılın ilk yarısı bilhassa Hazirana kadar olan döngüde mücadeleye içinde olabilirsiniz. Hedeflerinize giderken bir çok engele uğraşmak ama bir yandan da önemli deneyimler elde etmek söz konusu. Haziran’dan sonraki döngüde ise özellikle Kasım ayına kadar, durmak, beklemek ve gelişmelere göre hareket etmek gerekiyor.

Kasım ayından itibaren ise yıl boyunca attığınız adımların sonuçlarını almanız söz konusu olacak. Yılın ilk altı aylık döngüsünde yakın çevreniz, arkadaşlarınız, sizin için uzun süredir önemli bir çok insana olan inancınız, bakış açınız değişmiş, kendi sınırlarınızı ve beklentilerinizi belirlemiş ve bu yolda bir çok adım atmış olabileceksiniz. 2017 yılı duygusal alanlarda ilginç gelişmeler verebilir.

Evli Koç burçları, çocuk sahibi olma ya da ikinci bir bebek sahibi olma fikrini bu yıl hayata geçirebilirsiniz. Var olan çocuklarınızla ilişkinizi yeniden düzenleme şansınız söz konusu. Bu yıl, bilhassa evli Koç burçları çocuklarla ilgili konularda önemli deneyimler ve adımlar atabilirler.

 

Bir cevap yazın