CHIC NAIL SPA AND BEAUTY LOUNGE  1,5 yıl kadar önce Nişantaşi –Valikonaği üzerinde en iyiyi hedefleyerek hizmete başladı. Açıldığı günden itibaren güzel işler yaparak müşterilerini memnun etmeyi ve güzellik sektöründe adını duyurmayı başarmıstır. Dünya standartlarında,yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer meslektaşlari tarafından örnek alınan bir işletme olmayı hedeflemiştir. En yüksek kalitede eşit hizmet veren,misafirlerinin kendilerıni güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerini karşılayabildikleri bir hizmet zinciri oluşturmustur.

  Salonda en önemli şeylerin hijyen ,profesyonel bir ekip, doğru ürünler , en  kaliteli servis ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz sıcak ve adımız gibi CHIC bir ortamda sizlere hizmet vermek olduğu belirtiliyor.

Ayrica Chic Nail de bir bayanın bir çok güzellik ihyacını karsılayıp çıkabileceği bir çok hizmeti bir arada sunuyor. Manikür-pedikürden ,son zamanların trendleri protez tırnak ve kalıcı ojeler ,çesit çesit nailartlar, bakışlarınıza anlam kazandıracak ipek kirpik -kalıcı makyaj ;yaz aylarına daha pürüzsüz bir cilt ile girmeniz için cilt bakımları ve lazer epilasyon ; bunların yanı sıra el-ayak bakımlarından bütün stresinizi atacağınız  çeşitli masaj seçeneklerle yollarına devam ediyorlar.

 Şimdi ise her zaman yenilikçi ve olmayanı hedefleyen yapımızla dünyada adını duyuran ve Orta Doğu’da sektörü elinde bulunduran bir çok yeniliği getiren KOKO NAIL markasını Türkiye’ye getiriyorlar.  Artık sadece bir güzellik salonu değil hem perakende hem de meslektaşlarımızın kaliteli ürünleri temin edebilecekleri büyüyen bir markalar.

 Koko Nail bulunduğu Dubai başta olmak üzere bir çok ülkede Güzellik Sektörü Ürün Tedarikçisi olarak ilk sıradadır. Geçtiğimiz yıllarda Dubai’de yapılan bir organizasyonda bir çok kişiye  aynı anda oje sürülen OJE MARKASI olma rekorunu kırarak GUINNESS REKORLAR KİTABI’NA girmistir. Ayrıca Koko Nail in bünyesinde kaliteli ve dünyadaki bir çok yenilikçi ürünüyle Türkiye pazarında da en iyi yerleri alacağına inanıyorum. Ojelerin hepsi Paris te Coco Chanel’in fabrikasında üretiliyor ve renk kalitesiyle dünyanın ilk kalıcı oje görüntüsüne sahip ojesidir. Ayrıca kalıcı ojeleri en yeni teknoloji ile üretiliyor. Artık kalıcı oje sürmek çok hızlı ,çok kolay ve çok daha az maliyetli çünkü tek adımda uygulanıyor . Base  coat ve top coat yok!

Total
0
Shares