Alt Başlıklara Hızlı Erişin

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (1)

Gün itibariyle Güneş Kova burcunda! Hazır Güneş Kova burcuna geçmişken, bu burcun en öne çıkan stil ve hayatlarına dair detayları sizin için listeledik. İşte Kova burcu kadınının güzellik ve aşk sırları:

Kapak Karesi: Pinterest +

Stilleri: Gezegeniniz Uranüs sayesinde yer yer maskülen, kesinlikle minimal ve bu sadeliğin getirdiği doğallık ve göz alıcılıkta bir stiliniz var. Net ton ve kesimler sizin işiniz.

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (4)

Stil ikonu: Mia Farrow

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (5)

İmza kokunuz: Hayatınızdaki her şeyde olduğu gibi, koku konusunda da ağır ve gösterişli kokulardan uzak duruyorsunuz. Fresh, yer yer okyanus esintili ve sportif enerjiyle dollu unisex kokular tam size göre. İkonik CK One parfümü sizin için yaratılmış.

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (8)

Spor: Hava grubunun sabit burcusunuz. Dolaşım bozuklukları olası sorunlar arasında yer alabilir. Vücudunuzda alt bacak kaslarınız oldukça güçlü. Uzun yürüyüşler ve koşu tam size göre. Ardından gelecek olan bir  meditasyon seansıyla zihniniz ve vücudunuzu tümüyle rahatlatabilirsiniz.

spor

Dekorasyon: Kova burcu eşittir minimalizm demiştik. Dekorasyonda da bu durum değişmiyor. Az ancak öz eşya sizin evinizi tanımlıyor. Açık tonlar, minimal ancak çok fonksiyonlu tasarım harikası ev eşyaları, konforunuz için gerekli olan parçalar.

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (7)

Getty

Seyahat: Yeme-içme ve tarihe oldukça düşkünsünüz. Şehrin tarihi yapısını incelerken lezzetli ve lüks yemek durakları keşfetmek kendinizi iyi hissettiriyor. Venedik tam size göre!

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI

Makyaj: Doğal görünüm Kova kadınlarının işi! Fazla makyajdan hoşlandığınız söylenemez. Makyaj yağsanız bile yapılmamış gibi görünen, daha nude tonlu makyajlar tercihiniz. Tıpkı Kova burcu olan ünlü model Liu Wen'de gördüğünüz gibi!

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (3)

Renkler: Mavinin tüm tonları size göre. Aynı zamanda bir hava grubu olduğunuz için, neon tonlardan pembe renk paleti size çok yakışıyor!

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (2)

Aşk: Aşk hayatınızda yeniliklere açıksınız. Aşk, sizi hiç beklemediğiniz bir anda bulmalı. Planlanmış şeyler katiyen size göre değil. Ayrıca gerektiğinde çöpçatanlık uygulamalarını denemekten de çekinmiyorsunuz. uygulama konusunda ise Tinder gibi aşırı alışıldık ve kalabalık uygulamalar değil, Raya gibi yeni uygulamaların peşindesiniz.

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (1)

Yeme-İçme: Bir hava grubu burcu olarak yoğun ve stresli çalışma hayatından en çabuk siz etkileniyorsunuz. Kafein düşündüğünüzün aksine sizi rahatsız edebilir. Yeşil ve bitkisel özlü çaylar ise rahatlamanız için yaratılmış. C vitamini yüksek besinler, yeşil sebzeler ve kivi ise burcunuzun diğer besinleri.

KOVA BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (10)

Bunlar da ilginizi çekebilir >>>

OCAK AYI ENERJİLERİ BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Bir cevap yazın