KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA

Çeşit ve renk çok fazla olunca çanta seçimi konusunda kafa karışıklığımız tavan yapmış durumda. Ama bildiğimiz tek bir şey var ki büyük çantalara biraz ara vermek istiyoruz.
Kalbimizi çalan küçük çantaların bir listesini yaptık. Şimdi seçim yapmak için hazırız. İşte yeni sezondan kullanımı rahat ve şık en iyi 10 küçük çanta:

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (10)

Henri Bendel Uptown Mini Satchel

Bu renge özellikle bu formdaki çantalarda bayılıyoruz, size de Hermés’i anımsatmıyor mu? Bu cesur, parlak renk özellikle yaz için harika bir seçim. İster elinizde isterseniz çapraz çanta olarak taşıyın.

 

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (2)

Les Petit Joueurs Alex Mini Black Widow Shoulder Bag

Les Petit Joueurs’ın lego temalı tasarımlarına bayılıyoruz! Bu çanta da küçük çantaların istediklerinde büyük çantalardan daha iddialı olabildiklerinin bir kanıtı.

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (3)

Kate Spade New York Cedar Street Mini Hayden Bag

Kate Spade’in Hayden modeli çantası harika olabilir ancak bu mini versiyon da bir o kadar kullanışlı ve şık! Lip gloss ve iPhone’unuzu içine atın, işte hazırsınız!

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (4)

Sophie Hulme Mini Nano Heart Studded Crossbody

Bu kalplerle bezeli tasarıma bayıldık! İçerisine sadece kredi kartı ve iPhone alabiliyor ancak başka bir şeye neden ihtiyacınız olsun ki?

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (5)

J. Crew Mini Bucket Bag

Mini kova çantalar, favori kova çantalarımız. Metalik altın olan bu çantayı taktığınızda takı kullanmanıza gerek yok; ayrıca pembe, doğal tonlar, mavi ve hatta ekose ile bile kombinleyebilirsiniz!

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (6)

Zara Mini City Bag

Bu krokodil çanta kesinlikle 1950’li yılları çağrıştırıyor. İçinizdeki Holly Golightly’yi sivri uçlu babetler ve küçük siyah elbise ile taçlandırın.

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (7)

Tory Burch Mini Thea Crossbody Bag

Bu püsküllü Tory Burch çanta aynı anda hem sevimli hem de flörtöz.

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (8)

Rebecca Minkoff Mini Suki Crossbody

Boyutu sadece anahtar ve telefonunuzun sığacağı kadar olabilir ancak natürel rengi ile tüm kıyafetlerinizle uyacak bir parçaya dönüşüyor.

 

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (9)

Mackage Mini Crossbody Bag

Bu mini çanta Mackage markasının en çok satan ürünü, buna tabii ki şaşırmadık! İmzası haline gelen ok işareti ve metal detaylarıyla gündüzden geceye taşınabilecek bir parça. İsterseniz turkuvaz ve kırmızı renkleri de mevcut.

 

KULLANIMI RAHAT VE ŞIK EN İYİ 10 KÜÇÜK ÇANTA (1)

Total
2
Shares

Bir cevap yazın