Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir seyahat veya son dakikada kararlaştırılan bir gezi planı... Her ne olursa olsun; her yolculuk hazırlığı bir kaç önemli adıma dikkat ederek kusursuz, daha hızlı, pratik ve stil sahibi hale gelebilir.

İşte size zamandan kazandıracak, kusursuz bir seyahat için 5 öneri...

Dolabı açmadan önce yanınıza neler alacağınızı kararlaştırın

chıara ferragnı

Yolculuk öncesi dolabı açtığınızda sürenin hiç de aklınızdaki gibi işlemediğinin farkındayız. Ortalığı savaş alanına çevirmemek ve bir de etrafı toplamakla uğraşmamak için yanınıza alacaklarınızı kısaca aklınızdan geçirmek, hatta bir liste hazırlayıp o listeye uymak size yardımcı olacaktır.

Dayanıklı valizler tercih edin

Negin Mirsalehi'nin valizleri kadar güçlü görünümlü valizler; güvenli bir yolculuğun da anahtarı. Valizinizin zarar görmesi tüm seyahati öncesinde ve sonrasında bir kabusa dönüştürebilir. Bu yüzden valiz seçiminiz; yolculuğunuzun tüm kalbini oluşturuyor diyebiliriz.

samsonıte proxıs

Bu noktada Samsonite'ın sert valiz koleksiyonu Proxis tam size göre. Yüksek derecede dayanıklı ve patenti alınmak üzere olan inovatif materyal Roxkin ile tasarlanan en yeni koleksiyon PROXIS, darbelerden sonra bile eski şekline dönebilme özelliği ile dayanıklılık ve hafiflik vadediyor. Roxkin, rock ve skin kelimelerinin birleşiminden meydana gelerek rock – kaya kadar dayanıklı ve sağlam, skin – deri gibi esnek ve hafif özellikleriyle ifade ediliyor.

Tarz her şeydir!

Sosyal medyada hayranlıkla baktığımız, yıldızların stil sahibi hava alanı görünümlerini yaratmak aslında o kadar da zor değil. Rahat, klasik ve stil sahibi parçalarla aynı stili yaratabilirsiniz.

Skinny jeanler, rahat ve şık eşofman takımları, sneaker ve babetler, nefes alan kumaşlardan üretilen tişört ve gömleklerin yanında şapka ile yapılan son bir dokunuş; ünlü isimlerin de vazgeçilmez hava alanı stili formülünü oluşturuyor.

samsonıte proxıs

Bunun yanında valizinin stilinize uyumunun öneminin de altını çizmemize gerek yok herhalde.

Hem şık hem sofistike tasarımı harika bir görünüm ve estetik kullanım deneyimi sunan Proxis valizlerinin 4 farklı renk seçeneğini (Petrol mavisi, Siyah, Gümüş ve Altın sarısı) her kombininize kolayca uyarlayabilirsiniz.

samsonıte proxıs

Ayrıca günlük hayatımızda telefonlarımız ve tabletlerimizin her an yanımızda olduğunu düşünürsek; stil sahibi görünmenin yanında kullanışlı seçimler yapmak da önemli. Mesela PROXIS’in kabin boy valizlerinde bulunan entegre USB girişleri sayesinde hayat bağlanmayı devam edebilirsiniz.

Hareket alanınızı sınırlamayın

Rahat bir hareket alanı ve hız için; çekçekli valizler her zaman en iyi seçeneklerden biri. Yeni Proxis valizleri, çift tekerlek ve çift tüplü çekçek sapı ile size hareket halindeyken müthiş bir konfor sunuyor.

Eşyalarınızı yolculukta da organize edin

samsonıte proxıs

Dolabınızdaki düzeni bavulunuzda da yaratmak; gittiğiniz yerde de size zamandan kazandıracak, üstelik kıyafetlerinizin formunu korumanıza yardımcı olacaktır. Proxis valizleri; iki bölmeli iç hacmi ile eşyalarınızı organize edebilmeniz için yeterli alanı sunarken çapraz sabitleme kayışlarıyla da düzen sağlıyor. Bunun yanında gizli körük özelliği ile kabin boy valizinizi genişleterek daha fazla eşya taşıyabilirsiniz.Ayrıca belirtmeliyiz ki rahat seyahatin yanı sıra TSA kilit sistemiyle tüm kişisel eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor.

Samsonite ürünlerini incelemek isterseniz www.samsonite.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz