Alt Başlıklara Hızlı Erişin

KUSURSUZ SELFIE İÇİN 6 MAKYAJ TÜYOSU (1)

Instagram‘ın hayatımıza girmesi ve küresel çapta neredeyse tüm alanlarda hakimiyetini kurası sonrasında, iyi selfie çekmek kavramı; hayatımızdaki en mühim işlerden birine düştü. Çektiğiniz milyarlarca fotoğraftan en iyisini seçip yüklemeye çalışmak ise ayrı bir eziyet. Size sadece tek seferde bir, olmadı iki selfie’de en kusursuz olanı yakalayabileceğinizi söylüyoruz. Bunun yolu tabii ki doğru makyajdan geçiyor. İşte kusursuz selfie için 6 makyaj tüyosu:

KAŞLAR

Bir selfie’de odak noktası ister inanın ister inanmayın ama kaşlarınızdır. İyi şekillendirilmiş kaşlar oldukça önemli. Her ne kadar trend olursa olsun aşırı derecede kalın kaşlar selfie’lerde çirkin duruyor. Charlotte Tilbury’s Filmstar palette veya bna benzer etkili tonlardaki paletlerle kaş ve göz bölgenizi cazibenin odak noktası haline getirin.

PRIMER +

Georgio Armani! Hemen hemen tüm cilt türleriyle kusursuz şekilde uyum sağlıyor ve selfie’lerde bebeksi bir cilt görünümü sağlıyor.

KUSURSUZ SELFIE İÇİN 6 MAKYAJ TÜYOSU (2)

FONDÖTEN

Likit yapıda olanlar en iyi tercih olacaktır.  DaLish Cosmeticsin fondötenleri ideal bir seçim olabilir. Cildinizi kek gibi gösterecek kalıp fondötenlerden vazgeçin.

PUDRA

Özellikle T bölgeniz çok parlıyorsa kullanın.  Laura Mercier marka olanları deneyin.

KUSURSUZ SELFIE İÇİN 6 MAKYAJ TÜYOSU (4)

ALLIK

Too Faced chocolate matte bronzer ile FACE atelier Peach Glaze Ultra Blush ürünlerini birleştirmeyi deneyin. Kırmızı bir görünümdense, daha toprak tonlarında doğal dokunuşlar için harika olacaktır.

KUSURSUZ SELFIE İÇİN 6 MAKYAJ TÜYOSU (3)

GÖZLER

Benefit Creaseless Cream Shadow seti tüm selfie ustalarının sahip olması gereken ürün olabilir! Ancak göz makyajında abartıya kaçmayın.Fazla ağır göz makyajları selfie çekiminde gerçek hayattaki kadar etkileyici sonuç vermiyor.

Total
5
Shares

Bir cevap yazın