Kryolan.com

80’den fazla ülkede kullanılan 16.000’in üzerinde ürün seçeneği 750 renk tonunun yaratıldığı Alman markası KRYOLAN artık sadece mağazalarda değil online mağazada da hizmetinizde.

 

Dışarı çıkıp alışveriş yapmaya vakti olmayan KRYOLAN tutkunları, en sevdiğiniz fondötenler, rujlar, allıklar kryolan.com adresinden tek tıkla adresinizde olacak.Tüm katalog ve profesyonel makyaj ürünlerini bulabileceğiniz bu sitede, ürünler sahte mi değil mi kaygısı taşımadan en güvenli şekilde alışveriş yapabileceksiniz.  Ayrıca kryolan.com sitesine üye olan makyaj severler, en trend makyaj ürünleri, dünyadaki makyaj etkinlikleri, makyaj uygulama tüyoları gibi pek çok konudan haberdar olabilecek.

Profesyonellere özel bir kart sisteminin de tanımlandığı sitede, bu karta sahip olmaya hak kazanan makyaj sanatçıları çok özel teklifler ve dünyaca ünlü makyaj sanatçılarının yer aldığı etkinlik ve fuarlara katılma şansı yakalayabilecek.

 

Her türlü ürün, sipariş ve makyaj bilgisi almak isteyen müşterilerimiz haftaiçi 9:00-18:00 arası istediği zaman müşteri hizmetlerine ulaşabilecek.

 

 

Artık KRYOLAN günün her anında yanınızda!

 

Total
3
Shares

Bir cevap yazın