Nike’ın kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefleyen “Geçtim Kendimi” (nike.com/gectimkendimi) platformunda paylaşılan “Margot Lily’e Karşı” serisinin 6. bölümü yayınlandı.

MargotvsLily

“Better For It” (Geçtim Kendimi) 2016, iki kardeş arasındaki ilginç çekişmeyi konu edinen  hikayenin anlatıldığı 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı” adlı seri ile 1 Şubat tarihinde başladı. Ünlü film yapımcısı Alfonso Gomez-Rejon, yönetmen Tricia Brock ve popüler yazar Jesse Andrews’i bir araya getiren Nike’ın yeni video serisinin yayınlandığı nike.com/gectimkendimi platformu, kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefliyor.

“Margot Lily’e Karşı”nın yeni bölümünde; takipçi sayısını arttırmak isteyen Margot, isteksizce YouTube fenomeni eski erkek arkadaşının kapısını çalar. Lily tarafında ise arkadaş bulma çabaları sonuç vermeye başlar. Seriye ek olarak yayınlanan “Behind The Lens” videosunda “Margot Lily’e Karşı”nın yönetmeni Tricia Brock; Samantha Marie Ware (Lily)’in dizideki karakterinin önemi üzerinden grup halinde spor yapmanın önemini anlatıyor.

“Margot Lily’e Karşı”nın yeni bölümleri 21 Mart’a kadar her pazartesi saat 18:00’de nike.com/gectimkendimi üzerinden yayınlanmaya devam edecek. Her bölümde öne çıkartılan Nike Women ürünlerine aynı platform üzerinden ulaşılabiliyor.

6. Bölüm “Margot vs Lily”

https://youtu.be/F1FVSoXkPis

“Behind The Lens”

https://youtu.be/QuDH9EP30kY

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın