Terazi burcunda gerçekleşen Ay Tutulması yüzünden, Terazi ve yükselen Terazi burçlarında bitiş ve finaller, Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması nedeniyle Balık ve yükselen Balık burçlarında önemli başlangıçlar yaşanacak. Ayın aşkta en şanslı burcu Akrep, parada ise Kova oluyor.

 

koç

Koç

Şubat, bir fragman gibiydi ama Mart sizin için tam bir heyecan ve biraz da melodram ayı olabilir. Bu ay, tüm burçlar gibi, sizi de çok etkileyecek güçlü ve zorlayıcı bir ay tutulması gerçekleşiyor. Yani, ardı ardına her Koç burcunun haritasına göre kaderi olaylar; başlangıç veya bitişler yaşanacak. Önce, 23 Mart tarihinde oluşacak ay tutulmasına bir bakalım.

 

Evlilik hayatınızda, evinizdeki rutin işlerinizde, ortaklarınızla olan sorumluluklarınız ve görevlerinizde gelişmeler yaşanacak. Geçen aydan kalma eşinizle beraber yaptığınız işleri bitirebilir, evlilik hayatınızda bir yoğunluk veya değişim yaşayabilir, maalesef ani parlamalar yaşayıp ayrılıklar, küsmeler yaşanabilir. Yine eğer sallantıda olan bir evlilik ise boşanma kararı gündeme gelebilir. Zaten Koç hızlı karar vermeyi sevdiği için pişmanlıkları ile meşhurdur. Ayın son haftası hayatınızdaki ilk çember içinde yer alan kişilerle olan diyaloglarınıza dikkat edin. Tehlikeli sporlardan, kendinizi zorlayıcı ortamlardan, stresten uzak durun. Normalden daha fazla bedel ödeyebilirsiniz.

15 ve 22 Mart tarihleri arası önemli anlaşmalara imza atmak, büyük sözler vermek, bağlayıcı işlere girmek için de uygun değildir.

Mart ayının ilk günlerinde, seksilik, çekicilik ve karizmanız üstünüzde. Özellikle aşk konusunda rakipleriniz var ise, sizden korksunlar. Bu ilk on gün içinde, kendinizi şeytani bir şirinlik içinde bulabilirsiniz. Ancak, özellikle bekar Koç’lar bu enerji ile kendilerini sıra dışı hatta müptezel gönül oyunlarında bulabilir. Mesela, gidip bir arkadaşının sevgilisine kur yapıp, onu baştan çıkarma zaferini tatmak isteyebilir. İçinizdeki adrenalin ihtiyacını böyle psikolojik oyunlarla kapatmaya çalışırsanız, sonuçlarına da Nisan ayında katlanırsınız. Benden uyarması!

 

Bu ayın 9’undaki harika bir yeni ay ve güneş tutulması ise, size önümüzdeki bahar günleri için  harika bir enerji getiriyor. Özellikle iç dünyanız, ruhsal sağlığınız, vicdanınız ve kendinizle hesaplaşmalarınız için yeni bir dönem başlıyor. Fakat, bu güçlü etki ile ayın 9-15 Mart arası günlerde içe kapanık, melankolik  ve yaşamı sorgulayıcı bir tavır içinde olabilirsiniz.

Bir cevap yazın