women_accessories_guide

Massimo Dutti 13 Ekim’de Türkiye’de yeni online mağazasını açıyor. Markanın ülkede bulunan mağazalarında da satılacak olan Kadın, Erkek ve Çocuk koleksiyonları hem Massimo Dutti’nin www.massimodutti.com/trweb sitesinde hem de uygulamasında yer alacak.
Türkiye, Ekim 2016 – Massimo Dutti, 13 Ekim’de Türkiye’deki online mağazasının açılışını yapacak. Ülkede 2004 yılından beri faaliyet gösteren ve en iyi lokasyonlarda 22 adet mağazası bulunan marka şimdi de dijital dünyayı fethediyor. Massimo Dutti koleksiyonları normal fiyatlarıyla online olarak satışa sunulacak ve markanın ürünlerinin tamamı web sitesinde yer alacak.
Türkiye pazarı, markanın online satışlardaki büyümesine katılan 38. ülke; bu da Massimo Dutti’nin online ve fiziksel mağaza modelini sağlamlaştırmaya yönelik sürekli bağlılığının bir kanıtı.
EN YENİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
www.massimodutti.com, markanın müşterileri ve kullanıcıları için oluşturulmuş bir web sitesidir. Site kolay kullanımlı, kolay erişimli ve yaşam stili içeriği açısından zengin olmayı amaçlamaktadır. Yılın 365 günü, günde 24 saat açık olan çevrimiçi mağaza, Android ve iOS için geliştirilen en yeni nesil uygulaması sayesinde, dizüstü bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar tüm cihazlardan ve her konumdan Massimo Dutti ürünleri satın almayı mümkün kılar. Markanın Sınırlı Sayıda üretilen koleksiyonlarının, yalnızca online satılan ürünlerinin veya yalnızca web
sitesinde satılan SOFT Koleksiyonunun yanı sıra, tüm giyim, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonları da web sitesinde yer alıyor. Dahası, müşterilerin koleksiyonda mutlaka edinmeleri gereken giysileri kombin yapmalarına yardımcı olmak için eşsiz parçalara ilişkin yazılar da sunuyor. Bunun yanı sıra, markanın kendisine ait PAPER’ı; yani Massimo Dutti yaşam tarzını yansıtan bir dergisi de bulunuyor. Kategorilere göre tarayarak ve aramalarda filtreleri kullanarak alışveriş gerçekten kolay ve basit bir hale geliyor. Dahası, Massimo Dutti, hiçbir şeyi kaçırmamanız için, haftanın yeni gelen ürünlerini “Yeni” kategorisinde size sunuyor. Massimo Dutti’yi haber bülteni veya birçok sosyal ağ üzerinden de takip
edebilirsiniz. Tüm standart teslimlerde ücretsiz kargo olmasının yanı sıra, tüm satın almalarda da 30 gün içerisinde ücretsiz iade gerçekleştirebilirsiniz. En yeni haber ise, saat 15.00’dan önce yapılan alışverişler için yalnızca 17,00 TL ödeyerek AYNI GÜN teslim seçeneğini kullanabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın