Kraliyet ailesine yakın haber kaynaklarına göre Meghan Markle’ın doğum için Prenses Diana ve Kate Middleton’un izinden gideceği ve St Mary’s Hastanesi’ni tercih edeceği iddia edildi.

Bu gelişme Sussex Düşesi için beklenmedik bir hamle. Geçtiğimiz haftalarda; 37 yaşındaki Markle’ın doğum için Kate Middleton ve eşinin annesi Prenses Diana’ya göre farklı bir yönelim seçtiği bildirilmişti.

Gelen yeni haberler ise doğumun kraliyet ailesinin gözdesi olan St Mary’s’de gerçekleşeceği yönde.

Meghan ve Harry’nin ilk çocuklarını hem evlerine daha yakın olmasından kaynaklı hem de daha az bilinen bir seçenek olduğu için Frimley Park Hastanesi’nde karşılayacakları düşünülüyordu. St Mary’s Hastanesi’nde doğum yapacak olmasına dair haberler ise; hastane personelinin nisan ayında izin yapmaması istendi.

Anlaşılan Prenses Diana ve Kate Middleton’dan sonra Meghan Markle da aynı hastane kapısının önünde doğum sonrası pozu verecek.

Prens Harry ve William aslında bir hastanede doğan ve taht varisi olan ilk kraliyet ailesi üyeleriydi. Daha önce kraliyet bebekleri özel olarak Buckingham Sarayı’nda doğmaktaydı.

Total
0
Shares