mehry mu

Türkiye’nin önde gelen özgün çanta ve aksesuar Markası Mehry Mu dünyaca ünlü parfüm markası Jo Malone’un yaratıcısı Jo Malone ile yepyeni bir projeye imza attı.

Jo Malone’nun yeni markası Jo Loves ile Londra’da ilk “Share my shop” etkinliği kapsamında işbirliğine giden Mehry Mu 13 ve 14 mayıs tarihlerinde Londra Elizabeth Street’te yer alan Jo Loves  butiğinde Mehry Mu’nun ikonik “Rez bag” modellerinin yanı sıra 2015 ilkbahar yaz kolesiyonu kapsamında mini sırt çantaları, hasır plaj çantaları ve deri püsküllü çantalar satışa sunulacak.

Jo Malone markasını Estee Lauder gruba sattıktan sonra kendi markası Jo Loves’ı kuran Malone, Mehry Mu yaratıcısı Güneş Mutlu Mavituncalılar ile geçen yıl İstanbul’da tanıştı. Markanın hikayesi ve tasarımlarından etkilenen Malone, kendisi gibi girişimcilere destek olmak için yarattığı ve markalara kendilerini tanıtma imkanı sağlayan “Share my Shop” etkinliğinin ilk’ini Mehry Mu ile gerçekleştirmeyi teklif etti. Dünyaca ünlü bir parfüm yaratıcısı olmasının yanı sıra girişimci ve girişimcilere rehberlik kimliğiyle öne çıkan Jo Malone’un ilk desteği, ‘Jo Loves Mehry Mu’ adı altında bir Türk markasına gelmiş olacak.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın