Messika ve Gigi Hadid, Paris Moda Haftası boyunca ikonik Move koleksiyonunun 10 yılını kutladılar.

27 Eylül 2017 – Paris Moda Haftası boyunca Messika, yeni ilham kaynağı Gigi Hadid ile ikonik Move koleksiyonunun 10.yılını kutladı.

Hôtel Salomon de Rothschild’deki  yakın çevresi ve müşterileri tarafından çevrelenen Valérie Messika, on yılda uluslararası itibar ile kült bir hale gelen bu imza koleksiyonu nonuncu yıldönümünü kutlamak için zengin bir kutlama gerçekleştirdi.

700 özel misafirin davetli olduğu etkinlikte; Natalia Vodianova, Barbara Palvin, Constance Jablonski, Mira Duma, Olivia Culpo, Aimee Song, Thylane Blondeau gibi dünyca ünlü isimler katıldı. Paris Moda Haftası devam ederken, yeni koleksiyon “Messika by Gigi Hadid” i kutlamak için en iyi zamanlama oldu.

Geceyi daha da mükemmelleştiren bazı detayları şöyleydi; Michelin yıldızlı şef Akrame tarafından harika bir menü hazırlandı. Akşam, dünyaca ünlü hamur şefi Pierre Hermé’nin “Move Birthday Cake” adlı bir XXL sunumuyla doruk noktasına ulaştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde, DJ Bob Sinclar’ın muhteşem performansıyla Club Messika’nın  kapıları açıldı.

  

Total
0
Shares

Bir cevap yazın