500 yıllık Kapalıçarşı’dan aldığı ilhamla hayat bulan, mücevher tutkunlarına şık ve elegant bir tarz sunan Mevaris, son çıkardığı “Fatma’nın Eli” koleksiyonundaki Sirius tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Mücevher dünyasının deneyimli isimlerinden Fatoş Altınbaş’ın kreatif direktörlüğünde hayat bulan ve sektörde attığı iddialı adımlarla adından sıkça söz ettiren Mevaris mücevher dünyasına yön vermeye devam ediyor. Son olarak çıkarılan “Fatma’nın Eli” koleksiyonunun Sirius tasarımları öne çıkan parçalardan oldu.

Bu sıra dışı koleksiyon içinde yer alan gökyüzünün ihtişamlı mücevheri ve en parlak yıldızı olan Sirius’un enerjisi kolye ve yüzüklerle hayatınıza girmeye hazır.

Sakinleştirici ve pozitif enerji yayan Sirius, zihin, beden ve ruh arasındaki bağlantıyı simgeliyor. Elmas izli kolye tasarımları, 18 ayar beyaz veya pembe altın zincir seçenekleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Sirius yüzük ise 5 yuvarlak kesim pırlantalı yıldız motifi ve mikro elmaslarla süslenmiş başka bir yıldız motifinin üstünde bir merkez taşı ile bu parçayı büyüleyici kılıyor.

Mevaris şıklığını ve iddiasını bir arada gösteren tasarımlarda tercih edilen taş seçimleri de en az tasarımların ve sembollerin anlamları kadar özel.