Miranda Kerr Reebok Skyscape

Miranda Kerr yüzü olduğu Reebok Skyscape ve büyüleyen fiziğiyle ilgili sorulara cevap veriyor. İşte Miranda Kerr ile soru-cevap;

Reebok’ ın yeni ayakkabısı Skyscape hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tek kelimeyle bayıldım! Günlük hayatımda sürekli hareket halindeyim; iş görüşmesine giderken, oğlumu okuldan alırken, spora giderken ya da arkadaşlarımla buluşurken, sürekli bir koşuşturma içindeyim. Skyscape benim favori ayakkabım. O kadar rahatlar ki tüm gün giyebilirim, ayrıca çok şirin bir görünüşü var.

Skyscape’ in en sevdiğiniz özelliği nedir?

Skyscape’ in nasıl hissettirdiğini anlatmak imkânsız, inanmak için denemek gerekli. Sadece tabanında değil her yanında yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz. Bugüne kadar sahip olduğum en rahat ayakkabılar.

Skyscape’ i giysilerinizle nasıl kombinliyorsunuz?

Skyscape’ i stilinize uydurmak çok kolay. Birçok farklı tarza kombinleyebilirsiniz. Ben en çok kot pantolonlarımla giymeyi seviyorum. Daha sıcak havalarda ise yazlık elbiseler ve şortlara çok yakışıyorlar. Spora giderken ve ya dönerken giymek için de idealler, o kadar hafifler ki, çantanızın içine atıp taşıyabilirsiniz.

Favori Skyscape ’iniz hangi renk?

Bu cevaplaması zor bir soru. Skyscape’ in o kadar çok rengi var ki her zaman moduma ve kıyafetime uygun bir tane bulabiliyorum! Ama galiba kasvetli günlere biraz renk ve neşe katmak için favori tercihim pembe.

Siz bir stil ikonu olarak tanınıyorsunuz. Hangi kıyafetinizin içinde kendinizi en iyi hissediyorsunuz?

Kırmızı halı için hazırlanmak çok hoşuma gidiyor. Genel olarak kıyafetlerimi seçme ve hazırlanma süreci beni heyecanlandırıyor. Ama kendimi en iyi hissettiğim zamanlar günlük kıyafetlerle ve makyajsız şekilde oğlumla geçirdiğim anlar. Doğal görünmeyi ve hissetmeyi seviyorum.

Ne giyeceğinize karar vermek konusunda zorluk yaşadığınız oluyor mu?

Modayı seviyorum. Yıllar içinde bedenime ve tarzıma neyin uyduğunu öğrendim. Ama özellikle çok rahat ve spor giyinmek istediğim günlerde bazen zorlanıyorum. Düz ve sade bir kıyafeti farklı renklerde Skyscape ile canlandırmayı çok seviyorum. Kıyafeti hem daha eğlenceli hem de daha şık yapmanın en kolay yolu Skyscape.

 Çok yoğun bir hayat temponuz var. Bu tempoyu nasıl dengede tutuyorsunuz?

Bence biz kadınlar birçok işi aynı anda yapmaya ve yürütmeye o kadar alışığız ki üzerinde düşünmeden bir şekilde başarıyoruz. Burada önemli olan önceliklerinin ne olduğuna karar verip ne kadar yoğun olursan ol onlara vakit ayırabilmek. Mesela ben en yoğun zamanlarımda bile egzersiz ve meditasyon yapmak için vakit ayırıyorum çünkü beni dengede ve zinde tutuyor.

Peki boş zamanlarınızda neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz?

Boş zamanlarımı ailemle geçirmekten hoşlanıyorum. New York’ta yaşadığım için çok şanslıyım. Oğlumla şehri gezip yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Skyscape’lerimi giyip oğlumla maceraya atılıyorum. Onun heyecanı beni de etkiliyor ve ben de her gün yeni bir şeyler keşfetmeye, dünyaya oğlum gibi merakla bakmaya çalışıyorum.

İyi görünmek isteyenlere sizin tavsiyeleriniz neler?

Hiçbir şey size temiz havanın verdiği ışıltıyı veremez, o yüzden bol bol dışarı çıkın ve yürüyüş yapın. Ben bunların dışında cildimin bakımına çok özen gösteriyorum. Ayrıca organik beslenmeye, sebze ve meyve tüketmeye ve gün içinde bol bol su içmeye dikkat ediyorum.

Daha önce sağlıklı ve organik gıdalar tüketmeyi sevdiğinizi söylemiştiniz. Bu kadar yoğun bir tempoda sağlıklı beslenmek zor olmuyor mu?

Yanımda her zaman sağlıklı atıştırmalıklar taşımaya çalışıyorum, meyve ya da kuruyemiş gibi. Güne taze meyve suyu ve yumurta beyazı gibi sağlıklı ürünlerle başlamaya çalışıyorum. Tabi ki her zaman yiyecek sağlıklı bir şeyler bulamadığım oluyor. Böyle zamanlarda en masum tercihleri yapmaya çalışıyorum ama nadiren de olsa bazı kaçamaklarım oluyor   .

Peki formda kalmak için neler yapıyorsunuz?

Formda ve fit kalmak benim için çok önemli. Günde en az yarım saat yoga yapıyorum, bunun üzerine genelde pilates ve bazı ağırlık çalışmaları da ekliyorum. Ama fitness egzersizleri burada bitmiyor. Fit kalmak için gün içinde yapılabilecek birçok şey var. Mesela mümkün olduğu kadar çok yürümek, yürümenin ne kadar iyi bir egzersiz olduğunu çoğu zaman fark etmiyoruz ama formu korumaya çok yardımcı oluyor. Skyscape ayakkabılarımı sevme nedenlerimden biri de bu, bütün gün ayakta hareket halinde olmama rağmen inanılmaz hissettiriyorlar!

Reebok ile önceden de çalışmıştınız. Marka hakkında en çok sevdiğiniz nedir?

Reebok’ın kadınlara hitap edişini seviyorum. Gerek ürünleriyle gerekse iş ortaklıklarıyla kadın fitnessına çok önem veriyorlar. Ürünleri ise çok eğlenceli, farklı ve fonksiyonel. Ama en önemlisi markayla aramızda bir bağ olduğunu hissediyorum çünkü onlar da benim gibi egzersizin kişiyi daha iyi hissettirdiğine inanıyorlar. Egzersiz yapmak beni daha mutlu, zinde ve dengeli biri haline getiriyor.

 Sizin için rahatlık ne anlama geliyor?

Rahatlık sahip olacağınız en güzel duygulardan biri. Kendinizi güvenli ve iyi hissetmenizi sağlıyor. Rahat olmaktan güzel bir duygu yok!

Miranda Kerr Reebok Skyscape çekiminin perde arkası görüntüleri; 

[imagebrowser id=2755]

Bir cevap yazın