Tüm zamanların en popüler saç kesim trendlerini hatırlamak söz konusu olduğunda, akıllara lob kesimin gelmemesi pek mümkün değil gibi.

İster dağınık bir topuzun içinde kullanın veya gevşek bir şekilde omuzlarınıza bırakın, çok yönlü bir saç stili olduğu kesin. Evrensel olarak da en çok tercih edilen kesimlerden olması, alternatif model arayışında olanlar için zengin bir kaynak oluşturmakta.

Mesela bu modelle özdeştirdiğimiz Miranda Kerr, saç kullanım kolaylığı ve şekli açısından size fazlasıyla ilham verebilir.

View this post on Instagram

China here I come! ❤️

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Onun o yumuşak dalgalarını hatırlayın ve denemek için kolları sıvayın.

Saç Artisti David Keough,  Kerr’in zahmetsiz dalgalar elde etmesinin arkasındaki püf noktayı paylaşıyor. “Saçı parçalara ayırarak örmek o yumuşak dalgaları elde etmenizi sağlayacak” diyor.

Besin bakımından zengin hafif şekillendirici köpük tercih eden saç artisti, hacim arayan ince ve orta saçlı kişiler için de oldukça ideal bir seçim olacağının altını çiziyor.

Dalgalı saçlar elde etme sürecinde eğer bir işlem devreye girecekse de; ısıyı minimumda tutmayı önermekte.

Doğal dalgalardan yana olanların John Frieda’nın Air Dry Waves ürününü de kullanmaya başlayabileceğinizi vurguluyor. “Yıkanmış ve havluyla kurutulmuş saça bir tutam uygulayın, doğal olarak kurumasını sağlamaya devam edin.”

Miranda Kerr dalgalarına kavuşmak için artık hazırsınız.

Total
0
Shares