Aromalı Türk Kahvesini kahve severlerle buluşturan Nordia, moda tasarımcısı Zeynep Tosun’la iş birliği yaptı ve Tosun her gün enerjinize göre seçebileceğiniz simgeli Türk kahvesi kutu serisi tasarladı!

Yüzde yüz yerli tasarım ve üretim özelliklerine sahip olan ve kadın girişimci Ceylan Emral tarafından kurulan Nordia, Türk kahvesi, çay ve tost makinasının yanında semaver ve mug’lardan oluşan ürün yelpazesiyle kadınlara daha fazla konfor ve özel anlar yaşatıyor. Türk kahvesi sevenler içinse 7 farklı aromadan oluşan Aromalı Türk Kahvesini üretti. Tasarıma her zaman önem veren Nordia, Aromalı Türk Kahvesi için moda tasarımcısı Zeynep Tosun’la iş birliği yaptı. Ve Zeynep Tosun, her aromaya farklı bir simge tasarlayarak, ortaya renkli ve şık bir kutu çıkardı.
 
Simgeleri ve kutuları tasarlarken Türk kahve kültüründen etkilenen Zeynep Tosun, her bir ikonu bir aromayla birleştirdi. Nordia ve Zeynep Tosun’un bu güzel iş birliğinin yanı sıra Aromalı Türk Kahvesi, Güney Doğu Anadolu bölgesinde çalışan kadınları da destekliyor. Satın alınan her kahve kutusunun içinde kadınlar tarafından üretilen bileklikler bulunuyor. Satın aldığınız bilekliler sayesinde çalışan kadınları destekleyen ÇATOM’a destek oluyorsunuz.

 
Zeynep Tosun X Nordia aromalı Türk kahvesini ve diğer tüm ürünleri www.nordia.com.tr’den ve Trendyol, N11.com, Amazon ve hepsiburada.com’dan satın alabilirsiniz!