????????????????????????????????????

 

Romeo ve Juliet müzikalinin yakışıklı İtalyan oyuncusu ve müzisyen Riccardo Maccaferri ile unutulmaz bir Sevgililer Günü Yemeği…

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Mövenpick Hotel Istanbul, Sevgililer Günü’nde büyülü bir gece geçirmeniz için dünyaca ünlü Romeo ve Juliet müzikalinin İtalyan oyuncusu ve müzisyen Riccardo Maccaferri’nin sahne alacağı sürprizlerle dolu bir Sevgililer Günü Yemeği düzenliyor.

13 Şubat 2016, Cumartesi akşamı AzzuR Restaurant’ın mum ışığı ile aydınlatılmış seçkin atmosferinde gerçekleştirilecek olan Sevgililer Günü yemeğinde, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan özel Aşk Menüsü sunulacak. Romeo ve Juliet müzikalinde rol aldığı Benvolio karakteriyle de tanınan Riccardo Maccaferri’nin İtalyanca ve İngilizce en sevilen aşk şarkılarını seslendireceği gecede kendisine Nicholas Merzi gitarıyla eşlik edecek.

Aşk aromalı lezzetler ve canlı müziğin sihirli tınılarıyla İtalyan usulü romantizm yaşayacağınız, 19.30-23.00 saatleri arasındaki Sevgililer Günü yemeği kişi başı KDV dahil 165 TL olup, yerli içecek dahildir.

Sevgililer Günü’nde Romantik Bir Kaçamak

Mövenpick Hotel Istanbul, rüya gibi bir akşam yemeğinden sonra beş yıldızlı romantizm keyfi yaşatacak özel konaklama paketi de hazırladı. 13 Şubat 2016’da superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta iki kişilik Sevgililer Günü akşam yemeği, ertesi gün muhteşem bir açık büfe kahvaltı ve odada kalp şeklinde çikolata ikramını içeren Sevgililer Günü konaklama paketi gece başı KDV hariç 199 Euro’dur.

Rezervasyon için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz. www.movenpick.com/istanbul

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:

Mövenpick Hotels & Resorts, 16.000’in üzerinde çalışanı ile 24 ülkede 83 otel, tatil köyü ve Nil yolcu gemileri ile uluslararası üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Chiang Mai (Tayland), Bali (Endonezya) ve Marakeş (Fas) da dahil olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 20’yi aşkın projesi bulunmaktadır.

Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye öncelik veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Merkez ofisi orta İsviçre’de (Baar) bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi ve eşsiz lezzetleri ile ağırlamaktadır. Sürdürülebilirliğe duyarlı yaklaşımıyla Mövenpick Hotels & Resorts, dünyadaki en çok Green Globe sertifikası sahibi otel zinciridir.

Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.movenpick.com adresini ziyaret ediniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın