Nicole Kidman ve Hugh Grant'in başrollerinde yer aldığı yeni HBO mini dizisi The Undoing hakkında merak edilenleri araştırdık!

Söz konusu HBO mini dizileri olduğunda heyecan kaçınılmaz oluyor. Sharp Objects , Chernobyl ve hatta popülaritesiyle ikinci sezonu devam eden Big Little Lies bunun en somut örnekleri!

HBO'nun yeni mini dizisi The Undoing, Nicole Kidman ve Hugh Grant başrolüyle bizleri ekrana kitleyecek gibi görünüyor. Üstelik dizinin yaratıcısının Big Little Lies'ın da senaristliğini üstlenen David E. Kelley olması The Undoing'e olan beklentileri arttırıyor.

THE UNDOİNG DİZİSİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Peki The Undoing'in konusu hakkında neler söyleyebiliriz?

Dizi, Jean Hanff Korelitz'in "You Should Have Known" romanının bir uyarlaması olacak. Nicole Kidman yapımda, New York'ta eşi ve küçük oğullarıyla birlikte mutlu bir hayat süren başarılı terapist Grace Fraser'ı canlandıracak. Hugh Grant ise eşi Jonathan'a hayat verecek.

Sadık bir eş, iyi bir baba olan başarılı onkolog Jonathan'ın aniden ortadan kaybolmasıyla Grace, hayatı hakkında bazı gizli gerçeklerle yüzleşecek.

The Undoing, koronavirüs salgınının neden olduğu ertelemenin ardından altı bölümle 2020 sonbaharında ekranlarda yerini alacak.