İçerisinde bulunduğumuz Ocak ayında, özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Oğlak burçları, her zaman erkekleriyle dikkat çeken burçlardan biri olmuştur. Oğlak burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda bir kaç tüyo verebiliriz.

# Oğlak erkeğini meraklandırma

Çok iyi bir araştırmacı olan Oğlak burcu erkeğinin zaten radarına girdiyseniz, o sizi çoktan “stalklamış” olabilir bile! Bir Oğlak burcu erkeğini harekete geçirmek ve meraklandırmak için tutkulu olduğu konularda sohbet açıp bilginizi konuşturabilirsiniz. Hatta onunla kendinizden emin olduğunuz konularda tartışmaya girmekten çekinmeyin, tabii ki sakin bir şekilde! Bilginizi ve ortak konulardaki sevginizi gören Oğlak burcu erkeği buna karşı koyamayacaktır.

oğlak erkeğini meraklandırma

# Oğlak erkeği aşkta nasıl?

Toprak grubu burçlarının lideri Oğlak burcu erkekleri, tutkulu ve eğlenceli birer aşıktır. İnat huylarıyla bilinen Oğlak burcu erkekleri, aşık olmaları halinde her şeyi göze alabilir. Ancak ne olduğunu siz anlamadan çekip gitmeleri de olası!

Oğlak erkeğini tahrik etmenin 10 yolu +

İşte Oğlak burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

Oğlak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? +

Herkes için güven oldukça önemlidir, ancak Oğlak gibi kıskanç bir burcun standartlarında güven kazanmanız ise oldukça zor olacaktır. Bir Oğlak burcu erkeğinin güvenini kazandıktan sonra ise o da size tüm kalbini vermeye hazır hale gelecektir.

oğlak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Modaya olan meraklarıyla bilinen Oğlak burçları için giyim oldukça önemli! Kendinize has bir stilinizin olması bir Oğlak burcu erkeğini ilk bakışta etkileyecektir.

Oldukça koruyucu bir yapısı olan Oğlak burcu erkeği, bir sorununuzu anlatınca onu çözene dek başınızdan ayrılmayacaktır.

Oğlak burcu erkeğinin zaafları nelerdir? +

Oğlak burcu erkekleri için para ve mülk oldukça önemlidir. Hatta para onlardans sorulur dersek yalış bir tanım yapmış sayılmayız. Oğlak burcu erkekleri cimri değildir ancak paralarının nereye gittiğini görmek isterler. Ortak paranız varsa sorumsuz veya ona sormadan yapacağınız harcamalardan kaçınmalısınız.

oğlak burcu erkeğinin zaafları

Dışarıdan soğuk görünseler de kendilerini sadece yanında rahat hissettikleri kişilerin yanında açarlar. Bu yüzden ona samimiyetinizi tam anlamıyla açmanız çok önemli. Aynı zamanda midesine düşkün olan Oğlak burcu erkekleriyle güzel yemek buluşmaları ayarlayabilirsiniz.

Size nereye gideceğini, ne yapacağını son anda söyleyebilir. Ancak inanın ki bunu bilinçli olarak yapmıyor! İş zekası oldukça yüksek olan Oğlak burcu erkekleri, iş sosyal ilişkilere geldiğinde empatiden uzak olabilir.

Kıskançlıklarıyla bilinen Oğlak burcu erkeği; güvenlerinin boşa çıkmasını istemez hatta bunu bir paranoya haline getirebilir. Bunu hissettirmek içinse her sorusuna cevap vermek yerine kendi doğanızı ona açmalı ve umursamamalısınız.

oğlak burcu erkeği yatakta nasıldır?

Konuşkan ve inatçı Oğlak burcu erkekleri sizin yerinize kolayca karar alabilir ve bunu uygulamadığınızda garip karşılayabilirler. Bir Oğlak burcu erkeğiyle birlikteyken en önemsemeniz gereken şey umursamaz bir tavır ve sabır olmalı!

Oğlak erkeği cinselliği hakkında genel bilgi +

# Oğlak erkeği cinsellik ve cinsel performans

Cinsel ilişkide oldukça tutkulu ve ateşli olan Oğlak burcu erkeği; bu konuda partnerini rahatlatan bir tavra sahip olacaktır. Yatakta eğlenceye önem veren Oğlak burcu erkekleri; kendi fantezilerini açıklamaktan çekinmez. Bununla birlikte sizin de arzularınızı yerine getirmek için oldukça istekli olacaktır.

Oğlak burcu erkekleri romantik yönleriyle tanınmazlar. Ancak bu sizi dinlemediği ya da değer vermediği anlamına gelmez. Romantizm yanı zayıf olsa da güçlü eğlence yanıyla kalbinizi kazanacaktır.

Total
0
Shares