Oleg Cassini_Çağteks.2

 

Gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini, yepyeni exclusive gelinlik koleksiyonuna Temmuz ayı itibariyle mağazalarında yer vermeye başladı. Türkiye’nin önde gelen gelinlik üreticilerinden Çağteks’e hazırlatılan ve sınırlı sayıda üretilen bu kapsül koleksiyonun ana hatlarını zarif dantelleri ve romantik kabarık etekleri ile prenses modeller oluşturuyor. Bu özel modellerle eş zamanlı olarak, Oleg Cassini’nin 2016 ön koleksiyonu da mağazalarda görücüye çıktı. Yüzlerce gelinlik modelini bir araya getiren büyüleyici koleksiyonların yaratıcısı Oleg Cassini, global trendleri yansıtan dünyasını yerel bir firmaya yaptırdığı koleksiyonu ile daha da zenginleştiriyor.

Koleksiyonlarında her zevke hitap eden yüzlerce parçaya yer veren, rüya gibi tasarımların yaratıcısı Oleg Cassini, büyülü dünyasına exclusive bir koleksiyonla farklı bir dokunuş getiriyor. Tüm dünyadaki son trendlerin en önemli takipçilerinden olan Oleg Cassini, Türkiye’nin önde gelen gelinlik üreticilerinden Çağteks’e özel olarak hazırlattığı exclusive koleksiyonunu Temmuz ayında görücüye çıkardı. Sınırlı sayıda üretilen ve sadece Oleg Cassini’de bulunabilecek bu kapsül koleksiyon ile eş zamanlı olarak Oleg Cassini’nin heyecan verici 2016 ön koleksiyonu da mağazalardaki yerini aldı.

Oleg Cassini_Çağteks.4

Zarafet simgesi danteller ve romantik kabarık etekler

Oleg Cassini’nin bu exclusive koleksiyonunda zarif danteller ve prenseslere layık kabarık etekler göze çarpıyor. Taşlar ve dantellerle zenginleştirilen straplezler, truvakar dantel kollar ve kurdele kemerler ile tamamlanan modeller, incilerle bezeli askılı kesimler ve çok romantik balık kesim seçenekler koleksiyondaki parçalardan.

Oleg Cassini_Çağteks

Global gelinlik trendlerini takip ederek Türkiye’ye taşıyan Oleg Cassini, her zevke, her vücut tipine ve her yaşa uygun yüzlerce modeli bir araya getiriyor. Oleg Cassini farklı işbirlikleri ile, gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Oleg Cassini hakkında:

Oleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin bir numaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır.

Oleg Cassini_Çağteks.3

Şu an İstanbul’da Marmara Forum AVM, Forum AVM, Cevahir AVM, Mall Of İstanbul ve Bağdat Caddesi’nde, Ankara’da Armada AVM’de ve Bursa’da Anatolium AVM’de bulunan mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tüm dünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanın tasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’de geliştirilmektedir.

Müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinen markada; gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelininin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü bulmak mümkündür.

Bir cevap yazın