Kalplerimizin kraliçesi annelerimizle aramızdaki sonsuz sevgiyi Anneler Günü 2020 koleksiyonu ile taçlandır!

Pandora, bu Anneler Günü’nde her ne olursa olsun aradığın ilk kişi olan annenle arandaki güçlü bağı kutluyor! Kalp şeklinde ve sonsuzluk işareti formundaki tasarımlarıyla aranızdaki sevginin ne kadar özel olduğunu hatırlatıyor. Anneler Günü 2020 koleksiyonu ile, koşulsuz sevgisiyle daima yanında olan annnene duyduğun sevgiyi yalnızca Anneler Günü’nde değil, yılın her günü göster.

Yeni koleksiyondan ‘Annem olduğun için Teşekkürler’ charm birleşmiş iki kalpten oluşan tasarımıyla, bir annenin çocukları ile bağını simgeliyor. ‘Seni Seviyorum Anne’ charm ve ikonik Pandora taçlı ‘Yılın Annesi’ yazan kalp charm, O’na olan sonsuz sevgini temsil ediyor. Sen de annene, üzerlerinde Anne ve Anne Kalbi yazan yeni sallantılı charm’larla senin için ne kadar değerli olduğunu göster.

Koleksiyonun öne çıkanlarından Pandora’nın ikonikleşmiş simgesi sonsuzluk işareti, ilhamını sonsuz sevgiden alıyor. Yalnızca seçili parçalarda kullanılan sonsuzluk işareti, anne-çocuk arasındaki özel bağı simgeleyen düğümlü tasarımlar ile birleştirilerek modern bir yorumla hazırlandı.

Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli, çocukların doğdukları andan itibaren anneleriyle aralarında geliştirdikleri sevgi bağını incelediler. “Kadınların anne olduktan sonra sonsuzlaştıklarına inanıyoruz ve bu nedenle sonsuzluk işaretini anneliğe bağlama fikri içimizde güzel duygular uyandırıyor.”

Bu Anneler Günü’nde, O’na olan sevgini, Pandora’dan alacağın eşsiz hediye alternatifleriyle göster, anlam yüklü tasarımlar ile aranızdaki sevgiyi kutla!