Yumuşak pembe tonlarında makyaj yapmak için beklediğimiz aylar geldi.

İçimizdeki bahar enerjisini dışarıya da yansıtmanın zamanı gelmek üzere! Pratik makyaj önerilerimizi denemek için hazır mısınız?

pembe tonlarında makyaj yapmanın yolları

YETİŞKİNLER İÇİN PEMBE
Pembe rengin küçük kız çocuklarına göre mi olduğunu düşünüyorsunuz? Peki, size bu rengin insanı gençleştirdiğini ve yetişkinler için de gayet cool bir seçim olduğunu söylesek? Yeni sezon defilelerinde podyumda pembe elmacık kemikleri, dudaklar ve tırnaklar hiç olmadığı kadar ön plandaydı. Carolina Herrera defilesinin make-up artist’i Diane Kendal, koyu pembe ve fuşya ağırlıklı makyaj ile oldukça seksi bir görünüm yarattı. Moschino defilesinde ise gözler, açık pembe renkteki dudaklardaydı. Defilenin make-up artist’i Lucia Pieroni, mat pembe rujların kadınları daha cool gösterdiğini ve mat yapıdaki herhangi bir pembe ton rujun günlük hayata da kolayca uyum sağlayabileceğini söylüyor.

 

pembe tonlarında makyaj yapmanın yolları  d

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ
Parlak ve yanardöner renkteki pembe tonları, gözlerinizin rengini ortaya çıkarmak için ideal. Rujlarda ise seçeceğiniz pembe tonun mavi alt tona sahip olması, dişlerinizin olduğundan daha beyaz görünmesini sağlayacak.

pembe tonlarında makyaj yapmanın yolları  f
MALZEMELER
Gözlerinizde 80’ler görünümlü parlak bakışlar yaratmak için bir far fırçasına ihtiyacınız var. Bu fırça, farın doğal bir şekilde göz kapağında dağılmasını sağlayacak. Aynı şekilde pürüzsüz ve net dudaklar yaratmak için de dudak fırçasından yardım alabilirsiniz.

Clarins, Colour & Comfort Lip Balm Dudak Kalemi

Tom Ford, Nail Lacquer a Ongles Pink Crush Oje

Sally Hansen, Complete Salon Manicure I Pink I Can Oje

Flormar, Radiant Pink Skin Highlighter SPF15 Aydınlatıcı

 

BETÜL AYDOĞMUŞ

 

Total
8
Shares

Bir cevap yazın