Vedik Astroloji’ye göre haftaya Ay’ın Boğa burcu etkileşimi ile başladık. Pazartesi günü boyunca Ay’ın fazı destekli bir etkiye işaret ederken, günlük hayatımızda sabit olanları, hareket ve koşturma istemeyen daha çok rutin konuları öne çıkarmak doğru olur.

Perşembe günü ise Yengeç burcuna ilerlemeye başlayacak olan Ay bir gün öncesine göre iletişim ve her türlü etkileşim adına daha rahat olacağımız günler getiriyor. Astrolog Şebnem Ekşib ise bu geçişin burçlar üzerindeki etkilerini, sizler için detaylıca kalem aldı.

 

Perşembe günü ritüeller, törenler, açılışlar ve başlangıçlar adına haftanın en rahat ve destekli enerjilerine sahip bir gün olacak. Bu konularda atacağınız adımlar için perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. Salı gününden bu yana özellikle Yengeç yükselen veya Ay burcu Yengeç olanlar gergin bir ruh halinde olma, iç sıkıntılar ve depresif hissetme durumundan çıkıyorlar. Ay’ın Yengeç’e geçeceği perşembeden itibaren bu haftanın en rahatlayan burcu olma özelliğine geçecekler.

Perşembe günü başlayan ve Cumartesiye kadar aktif olacak Ay-Rahu kavuşumu hırslı ve kontrolcü bir biçimde durumları ele almamıza neden olacak. Özellikle Ay’ın Nakshatra’sının Pushyami olacağı perşembe günü boyunca hedefe kitlenerek, maddi istek ve beklentilerin arttığı, sebep sonuç ilişkilerinin daha net belirlenmeye çalışıldığı bir gün olacak.

Hedefe kitlenmeniz, kesin sonuç almak adına yola çıktığınız, daha net ve belirgin ilerlemek istediğiniz konuları perşembe günü ele alınabilir. Perşembe günü ebeveynlerinizle bilhassa annenizle ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Kontrol etme dürtüsü artarken, bilhassa aile içindeki diyaloglar, ilişkiler daha dikkatli ele alınmalı.

 

Kasım ayının detaylı burç yorumları >> 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın