Şubat ayında pandemiden hemen önce gördüğümüz Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonları; önümüzdeki sezon için bize fazlasıyla fikir veriyor.

Podyumdan ilhamla sonbahar/kış 2020 trendleri hakkında bilmeniz gereken her detayı bu listede bir araya getirdik!

Kemerli ceketler

Halihazırda sahip olduğunuz parçalarla da kolaylıkla uyarlayabileceğiniz bir trend. Ceketlerinizi iddialı kemerlerinizle birleştirin; ve işte hazırsınız!

Bodycon

90'ların temiz ve vücudu saran kesimleri; Kardashian ailesinin sezonlardır sokak stiline bu çizgiyi de taşımasıyla yeni sezonda en sık göreceklerimiz arasında. Önerimiz yine teninizi sımsıkı saran çizmelerle kullanmanız.

Pelerinler

Belki de içinizdeki gotik prensesi dışarı çıkarmanın vakti gelmiştir?

Dev yakalar

Sadece dılaşarıda değil, dönemin getirdiklerinden biri olarak Zoom görüşmelerinizde de havalı görünecek bir parça! İster romantik hacimli yakaları isterseniz 70'lerin geniş sivri yakalarını tercih edin.

Bu da ilginizi çekebilir>>> Romantik Stilin Yeni Anahtarı: Hacimli Yakalar

Renkli Ekose

Özellikle sezonun favorileri bordo ve bebek mavisi tonlarında deneyin!

Püsküller

Eğer sizin için kıyafette püskül çok iddialıysa, işe çanta gibi aksesuarlarda tercih ederek başlayın.

Örgü süveterler

2020 sonbahar ve kışında stil ilhamınızı Chandler Bing'den almaya ne dersiniz? Biraz daha sofistike ve eğlenceli bir stil için işe kravatları da katın.

Deri pardesüler

Bu pardesüler ile kombinin geri kalanının hiçbir önemi yok!

Parti kazakları

Bu sezonda kazaklar en favori parti parçanız hale gelecek. Simler, detaylar ve işlemelere hazır olun.

Tepeden tırnağa kırmızı

Sezonun enerjinizi en çok yükseltecek trendi şimdiden hazır!

İddialı kollar

Victoria Beckham'ın sokak stilinde sıkça gördüğümüz iddialı kollar; bu sezon her yeri ele geçirecek. İddialı kol detaylarının kombine güç ve enerji kattığı kesin.

Binici çizmeleri

Binici çizmelerinin sofistike havasıyla kombinlerinizi farklı bir segmente taşımanız mümkün. Üstelik oldukça rahatlar ve etekten skinny jean'lere, geniş bir kullanım alanları var.

Hobo çantalar

Belki de en kullanışlı erken 2000'ler trendi geri döndü! İç hacmi ve kolay kombinlenmesiyle favorimiz olan hobo çantalar, bu sezon bir kez daha zamansız olduklarını kanıtlayacak.