Yeni sezonun trend detaylarını karşı konulmaz bir moda sanatına dönüştüren Poison by Kıramer,  yeni ve göz alıcı üç koleksiyonu ile sezona yön veriyor! Sezonda üzerlerimizde mutlaka görmeyi isteyeceğimiz üç koleksiyon;  Kiss Me, Hold Me ve Call Me.

Sarı Şıklık

Kış aylarında içimizi ısıtacak tüyler, yüzüklere eklendi ve iddialı bir takım ruhu oluşturdu! Bize de Kiss Me koleksiyonundan stilimize uygun rengi ve modeli seçmek kaldı! Koleksiyonda bulunan ürünler zarif ponponlar ve trend renkleri içeren tüylerle bezendi! Koleksiyonun devamında ise inciler ve hayvan figürleri de yer alıyor.

Siyah Büyü

Cam tozunun büyülü ve zarif yolculuğu ile hazırlanan Hold Me koleksiyonunun hikayesi milattan önce 13. Yüzyıla dayanıyor. Metali renklendirmek için tercih edilen en kıymetli tekniklerden biri olan mineleme ile Poison By Kıramer bir araya geldi. Modern ve geometrik tasarımları ustalıkla bir araya getiren Poison By Kıramer’ in siyah ve kırmızı şeritli aksesuarları ile daha sık karşılaşacağız!

Moda Alarmı;

Şık, modern ve her zaman stil sahibi! Zamansız kurtarıcılarımız aksesuarlar, sezonun ruhuna ayak uyduran stilimize katkılarıyla karşımızda; Call Me. Sevdiklerinizin ya da kendi baş harflerinizi üstünüzde taşımak, duygularınızı aksesuarlarınızla dile getirmek artık çok daha trend! Poison By Kıramer’in Call Me koleksiyonu ile sevginizi anlatacak harfi seçin ve zamansızlığa ayak uydurun.

Yazları Bodrum ve Alaçatı satış noktalarından sonra şimdi İstanbul’da Bebek Eclectic Consept Store mağazasında takipçileri ile buluşan Poison, her zamanki gibi sürpriz indirimler ile sizleri bekliyor!

www.poisonbykiramer.com

Total
0
Shares

Bir cevap yazın