Prens Harry ve Meghan Markle yeni evlerine yerleşti. Montecito, California'daki yeni evleri dokuz yatak odalı ve on dokuz banyolu!

2003 yılında inşa edilen 18.671 metrekarelik ev, ET'nin haberine göre 17 Haziran'da çift tarafından 14,6 milyon dolara satın alındı.

View this post on Instagram

Meghan and Harry’s allegedly bought a new home in Santa Barbara 😍 @meghanmarkle_official - I hope they will finally get the privacy they deserve here ❤️❤️🙏🏼

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

Ana evde kütüphane, spa, ıslak ve kuru saunalar, spor salonu, oyun odası, atari salonu, tiyatro, şarap mahzeni ve beş araçlık garaj gibi birçok olanak bulunuyor. Açık havada yer alan odalarda gül bahçesi, uzun İtalyan selvi ağaçları, asırlık zeytin ağaçları, tenis kortu, çay evi, çocuk kulübesi ve havuz yer alıyor. Ayrıca tesiste iki yatak odalı, iki banyolu bir konukevi de bulunuyor.

"Geldiklerinden beri sessice mahremlerini koruyorlar ve komşularının da saygı duymasını umut ediyorlar" şeklinde ET'ye konuşan bir kaynak; çiftin en büyük endişesinin her zaman güvenlik olduğunu belirtti.