Factory Girl ile tanıdığımız Edie Sedgwick, dünyaya damgasını vuran Pop Artist Andy Warhol ve 60′ların yıldızları ile gökyüzünde dans. Topless  sizi gökkuşağı partisine  çağırıyor!

İstanbul’un en büyük ve enerjisi en yüksek terası TOPLESS; kışlık dans kulubü ile 2 Kasım, Cumartesi saat: 22.00′da başlayıp, sabahın ilk ışıklarına kadar tam 6 saat kesintisiz müzikle devam eden ve her ay değişecek RAINBOW PARTY serisinin 3. sü ile sizleri tekrar eğlencenin doruğuna çıkarmaya hazırlanıyor…..

Düş gücüne dayalı görsel biçemine bol bol Glam Rock’ ın eşlik ettiği Factory Girl ile tanışmaya hazırolun.. Topless müdavimleri hem şöhrete, hem parıltılı bir dünyaya ve dönemin yıldızlarına atıfta bulunuyor. O gece herkes 60′ların bu renkli dünyasına kıyafetleri, kostümleri, takıları ve tavırlarıyla katkıda bulunacak ve fotoğrafçı Endrphine Shoot ın fotoğraf karelerinde yerini alacak.

Güzel, yetenekli ve karizmatik Edie Sedwick , Andy Warhol ve dönemin yıldızları ile o gece 60lı yılların ortasında New York semalarında herkes dansediyor olacak.

Gecenin onur konuğu ise, Amerikan’ın Pop Art türünde çalışmaları ile büyük şöhrete sahip çağdaş sanatçısı Ryan Paul Simmons.

Gecenin müzikleri  Candaş Baş , Utku Yıldırım ve Dj Mercedes’e emanet.. konuklara unutulmaz bir gece vaadeden Topless konsept parti algısını yeniden kurguluyor ve farklı sürprizleri sizlere müjdeliyor.

Total
4
Shares

Bir cevap yazın