Sadece stili değil güzellik seçimleriyle de bizi etkileyen Rosie Huntington-Whiteley; tüm yaz boyunca kullandığı güzellik ürünlerini Instagram üzerinden paylaşmayı da ihmal etmedi.

İşte Rosie Huntington Whiteley'nin; yaz makyaj çantasının içindekiler...

Hourglass maskara

Rosie'nin göz makyajı her zaman abartısız ve zarif olmasıyla öne çıkmıştır. Instagram sayesinde artık hangi maskarayı kullandığını biliyoruz. Rosie uzun süredir bu Hourglass Unlocked Instant Extensions Mascara'nın hayranı. Üstelik kirpikleri uzatıyor ve vegan formüllü!

Natürel tonlarda oje

Tıpkı tüm gardırobu gibi; Rosie ojede de sıcak, kumlu tonları kullanmayı seviyor. J.Hannah'ın toksik olmayan ojeleri ise Rosie'nin sitesi Rose Inc.'de sık sık övülüyor.

Chanel el kremi

Rosie de Chanel güzellik ürünlerinin cazibesine karşı koyamıyor. Favorisi ise markanın ikonik a Crème Main el kremi.

Hourglass ruj

Pembe tonlarda mat dudaklara olan düşkünlüğüyle bilinen Rosie'nin favorisi Hourglass rujlarının You Make Me ve I'm Addicted adındaki tonları.

Byredo parfüm

"Parfüm, kendim için satın almayı en çok sevdiğim şeylerden" diyen Rosie'nin 'o olmadan asla' dediği kokusu ise Byredo Slow Dance.

Lip balm

Yaz aylarında, dudaklarınız yükselen sıcaklıklar nedeniyle çatlama riski altında. Rosie'nin dudaklarınızı yumuşak ve esnek tutmak için önerisi ise shea ve murumuru yağına sahip vegan lip balm Summer Fridays.

Duş ürünleri

Rosie, duş ürünlerinde bağımsız ve cruelty free ürünler kullanmayı tercih ediyor.