Bazen yolda yürürken bazı kadınların daha dikkat çekici saçlara sahip olduğunu kendime itiraf etmek zorunda kalırdım. Bu durumun hemcinslerimde olması hoşuma gitse de doğrusu kendi saçlarımın böyle olmasını da çok isterdim. Ama hep de merak ederdim ve kendi kendime soramadan etmezdim “ben de bunlar gibi saçlarıma bakım yapıyor, gerekli kremleri kullanıyorum ama neden saçlarım bu kadar canlı görünüme sahip olamıyor?” sanırım uzun uzadıya bu soru üzerinde araştırmalar yaptım. Ancak her defasında bir yerde yanlış yaptığımı seziyor fakat bu yanlışın nerede olduğunu da bir türlü çözemiyordum. Sonunda bir arkadaşımın yanına gittim, konumuz saç değildi ama iki kadın bir araya gelince bakım ürünleri konuşulmadan edilmez herhalde… O da başladı kendi kullandığı ürünleri anlatmaya. Ama o kadar anlatıyor ki kullandığı ürünlerle bu kadar mükemmel sonuç elde edilebildiğine inanmak bile güç geliyordu. Tabi ki ben de kullanıncaya kadar. Neydi bu sır hemen söyleyeyim. Schwarzkopf’ın kadınlar için ürettiği ve içeriğinde kesinlikle saçlara zarar vermeyen iksirli ürünler. Ürün yelpazesi tabi o kadar geniş ki seçmek için bile ayrı zaman harcamak gerekiyor. Tabi benim gibi saçlarınızın asıl sorununun ne olduğunu bilmiyorsanız araştırırsınız, yoksa bunca deneme yanılma yerine saçlarınızdaki sorunun boya ve röfleden sonra başladığını bilseniz mesela Bc Bonacure serisinden hemen bir ürünü seçerek kullanmaya başlar ve böylelikle saçlarınızda istediğiniz güzelliğe ulaşmak için o kadar da çok aramanıza gerek kalmaz.

Artık ben de çok rahatım

Saçlarımın gerçek sorununu çözmekle koyulduğum bu yolda, doğru ürünü seçmenin de önemli olduğunu net bir şekilde anladım. Oysa daha önce bana sorulsa herhalde vereceğim cevap “ürün üründür, diğerinin başkasından ne farkı var ki?” der geçiştirirdim ama öyle değilmiş. Saçlar oldukça hassas ve dış etkenlerden kolaylıkla etkilenebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bakım yaparken bir hayli dikkatli davranmak gerekiyor. Tabi ki yardımcı olarak seçtiğiniz saç bakım ürünlerine de dikkat etmeden kullanmamanız, saç sağlığı ve güzelliği adına güzel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Bc Bonacure ürünleri arasında saç sorunlarına ve saçlarınızda görmek istediğiniz sonuçlara yönelik hazırlanan çok sayıda ürün yer alıyor. Boyalı ve röfleli saçlar için Schwarzkopf BC bonacure Color Freeze sülfatsız şampuan yine boyalı ve röfleli saçlar için üretilen, Schwarzkopf BC bonacure Color Freeze renk koruma zengin şampuan, normal veya kuru saçlar için Schwarzkopf BC bonacure Moisture Kick nem yükleme şampuan gibi pek çok ürün seçeneğine yer verilen kategoride saç sorununuza yönelik cevap verecek onlarca ürünü bir arada bulabilirsiniz. Tabi başında da dediğim gibi saçlarınızda yaşadığınız sorun ve nedeninin öncelikle net bir şekilde öğrenin, daha sonra ürün seçmek, çok daha kolay olacaktır.

Şimdi daha mutluyum

Artık eskisi gibi hemcinslerimin saçlarının güzel olmasıyla övünmek yerine, kendi saçlarımın da istediğim güzellikte olmasına seviniyorum. Hem daha alımlı saçlara sahip olduğum hem de sağlıkla ışıldadığı için sanırım Bc bonacure ürünlerine ne kadar teşekkür etsem de az gelecek. Saçlarınızı önemseyin, kullandığınız ürünlere dikkat edin ve sonuçların ne kadar mükemmel olacağını görün. Aradığınız tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz sitemizi ziyaret etmeden ürün siparişi vermeyin.

Kaynak: https://www.cosmostation.com/schwarzkopf-bc-bonacure-sac-bakim-urunleri

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın