Seks hayatınızı ve partnerinizin performansını arkadaşlarınıza anlatmadan önce iki kere düşünün. Hatta üç ya da dört en iyisi beş defa düşünün!
1- Fazla meraklı olabilirler

Arkadaşınızla buluştunuz, yemekler yenildi ve bir şeyler içmeye başladınız. Derken muhabbet birden seks hayatınıza geldi çattı. İçinizde tutamadığınız bir şeyler olduğu kesin. Dün gece yaptığınız inanılmaz seks gün boyu aklınızdan çıkmamış ve defalarca partnerinizin performansını kendi kendinize övmüşsünüz. Durmanız gerekebilir! Diyelim ki durmadınız ve muhabbet uzadıkça konuyu partnerinize ve partnerinizin yatak performansına getirdiniz.

Arkadaşınız kesinlikle meraklanacaktır. Bu elbette partnerinizle yatmak isteyeceği anlamına gelmez. Ama merak seviyesi aniden tavan yapacaktır. Bir defa bu duruma hazır olun. Merakı daha da artarsa, aranızdaki seksi konuşmalara göz atmak isteyecek, genel cinsel performansına dair çok daha fazla soru soracaktır.

Özetleyecek olursak, seks hayatınızı arkadaşlarınızla paylaşırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, partnerinizi överken aşırıya kaçmamak olacak. Gereksiz kıskançlık krizlerini böylelikle engelleyebilirsiniz.

SEKS HAYATINIZI ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞMAYIN ÇÜNKÜ... 6

 

2- Sizden uzaklaşabilirler

Eğer partneriniz yatakta gerçekten harikalar yaratıyorsa ve arkadaşlarının cinsel hayatlarının ne kadar sönük olduğunu da biliyorsanız, kıskançlık kaçınılmaz olacaktır. Haftalardır bir türlü sevişemediğini anlatıp sızlanan bir arkadaşınızın lafı biter bitmez ona kendi partnerini övmeye başladığını düşünürseniz, onun ruh halini çok daha iyi anlayabilirsiniz. Zamanla kıskançlığı daha da ilerleyebilir ve ilişkinizi bozmaya bile çalışabilir. Böylelikle arkadaşlığınız zarar görecektir.

 

 

3- Partnerinize karşı davranışları değişebilir

Yatakta bir hayli başarısız birisi ile beraberseniz ve onun bu başarısızlığını sık sık arkadaşlarına anlatıyorsanız, bir süre sonra arkadaşlarınız sizin mutsuzluğunuzu göz önünde bulundurarak partnerinize kötü davranmaya başlayabilir. En kötü ihtimal ise, yatakta harika bir performans sergileyen partnerinizle flört etmek istemeleri olacaktır. Bunu hiçbirimiz istemeyiz tabii ki!

SEKS HAYATINIZI ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞMAYIN ÇÜNKÜ... 5

 

4- Seks hayatınız ikinizin arasındadır

Erkekler kendi aralarında seks hakkında konuşurken genellikle duygusallığı bir kenara bırakır. Konu genellikle tek gecelik ilişkiler üzerinden yürür. Söz konusu uzun soluklu ilişkilere dair cinselliğe gelince erkekler pek de konuşma yanlısı değillerdir. Detayları kendilerine saklar ve konuyu geçiştirirler. Bunun bir nedeni de diğer erkeklerin sizin hakkınızda bir şeyler düşünmesinin önüne geçmektir.

 

5- Seks yapmak isteyebilirler

Seks hayatınıza dair tüm detayları paylaştığınızda, belki de arkadaşınız inanılmaz meraklanacak ve partnerinizle sevişmek isteyecektir. Unutmamalısınız ki bu durum sadece filmlerde olmuyor. Gerçek hayatta da birçok örneği bulunabiliyor. Eğer en iyi arkadaşın bir erkekse, hiç aklınızda olmasa bile zamanla size karşı cinsel arzular beslemeye başlayabilir. Bu ihtimali de göz önünde bulundurmalısınız.

 

Total
5
Shares

Bir cevap yazın