sevgilier günü için hediye alternatifi

Sevgilinize farklı bir hediye ya da kalıcı bir çiçek türü mü arıyorsunuz? Hem de özel tasarım…
Bakır bir şarap kadehinde ya da antika sayılabilecek bir ütüde sukulente ya da kaktüse ne dersiniz?

Seraphine; ağırlıklı olarak kaktüs ve sukulentleri; alışılagelmişin dışında formlara taşıyarak eviniz, ofisiniz veya bahçeniz için renkli, şık dekorasyon objelerine dönüştürüyor. Bitkilere ev sahipliği yapan bu objeler özenle seçilmiş vintage bakır veya pirinç çanaklar, kaplar ve bardaklar. Sadece sevgilinize özel bir hediye almak istiyorsanız butik çalışmalar tam size göre. Seraphine her üründen sadece bir tane üreterek çalışmayı ayrıcalıklı kılıyor.

Son dönemde büyük ilgi gören kaktüs ve sukulentler farklı objelerin içinde çok daha şık. Tasarımlar vintage bakır demliklerde, karbon ütülerde yada Kütahya işi olan bir kupada hazırlanıyor. Bakımı son derece kolay olan bu bitkiler farklı sunumlarla yaşam alanınıza renk katacak. Bitki bakım ve sevgi ister.
Ayrıca Seraphine, web sitesi üzerinden bu etkileyici etli bitkilerin bakımı ile ilgili sorularınızı da keyifle cevaplıyor.

Butik ürünleri dışında mekanlar için de özel çalışmalar yapan Seraphine’in tüm ürünlerine www.seraphine.gen.tr adresinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın